Prikaz 7333–7344 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
STATIV HAMA STAR 62
SKU:
117128
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Stativ |
| Broj stranica za ispis | 3D: 3-Way Head, 3 Sections (2x Extendible), Geared Centre Column via Crank, max nosivost 4 kg, max.visina 160cm, |
| Komplet | Stativ |
| Brzina čitanja | min.visina 64cm, težina 1500g, materijal aluminium |
| Dimenzije | 24 |
USB HAMA ROTATE 2.0 8GB, 10MB/S, BLACK/SILVER
SKU:
117125
Na stanju
9.83KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 8 GB |
| Broj stranica za ispis | USB A |
| Komplet | 8 GB |
| Brzina čitanja | Plastično |
| Dimenzije | Metal/plastika |
| Garancija | 24m |
USB HAMA ROTATE 2.0 128GB, 10MB/s, black/silver
SKU:
117120
Na stanju
24.25KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB A |
| Broj stranica za ispis | Plastično |
| Komplet | USB A |
| Brzina čitanja | Metal/plastika |
| Dimenzije | 10MB/s |
USB HAMA ROTATE 2.0 64GB, 10MB/s, black/silver
SKU:
117119
Na stanju
15.79KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB A |
| Broj stranica za ispis | Plastično |
| Komplet | USB A |
| Brzina čitanja | Metal/plastika |
| Dimenzije | 10MB/s |
Torba Port L15 15.6″
SKU:
117046
Na stanju
24.25KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Polyester |
| Dimenzije | 390 x 275 x 40 mm |
| Garancija | 300 gr |
Miš Port ERGONOMIC (za desnu ruku)
SKU:
117044
Na stanju
65.52KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 2400 DPI max |
| Garancija | crna |
Sleeve Port TORINO 15,6″, sivi
SKU:
117040
Na stanju
55.03KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Siva |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | neopren |
| Dimenzije | 385 x 260 x 12 mm |
| Garancija | 240 g |