Prikaz 7861–7872 od 9485 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Toner CANON C-EXV 53
Na stanju
261.83KM Sa PDV-om
SKU:
112328
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV53 |
| Broj stranica za ispis | iRA4525i |
| Komplet | CEXV53 |
| Brzina čitanja | 42.100 str |
NOSAČ HAMA FM ZA TV, 65IN, 3 STARS, 2 RUČKE, CRNI
Na stanju
112.00KM Sa PDV-om
SKU:
112298
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Rotacijski |
| Dimenzije | 32”- 65” |
| Garancija | 75×75 – 400×400 |
NOSAČ HAMA FM ZA TV, 48IN, 3 STARS, 2 RUČKE, CRNI
Na stanju
74.19KM Sa PDV-om
SKU:
112294
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Nosač za TV |
| Broj stranica za ispis | Zidna |
| Komplet | Nosač za TV |
| Brzina čitanja | Rotacijski |
| Dimenzije | 19” – 48” |
| Garancija | 50×50 – 200×200 |
Projektor EPSON EB-2250U
Na stanju
2,322.55KM Sa PDV-om
SKU:
112288
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | Od 4600 do 6000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 5000 Lumena |
| Dimenzije | 3LCD |
| Garancija | WUXGA, 1920×1200 |
Rolna CANON Satin Photo 240g 42in
Na stanju
637.22KM Sa PDV-om
SKU:
112267
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Satin |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Skener EPSON WorkForce DS-1660W
Na stanju
766.23KM Sa PDV-om
SKU:
112189
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS – LED |
| Dimenzije | od 21 do 30 str/min |
| Garancija | 1500 stranica |
Skener EPSON WorkForce DS-1630
Na stanju
646.89KM Sa PDV-om
SKU:
112188
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS – LED |
| Dimenzije | od 21 do 30 str/min |
| Garancija | 1500 stranica |
Drum HP black 32A
Na stanju
317.55KM Sa PDV-om
SKU:
112148
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | LJ PRO M203 / M227 |
| Broj stranica za ispis | 23.000 str |
| Komplet | LJ PRO M203 / M227 |
Toner HP black 305X ugovorni
Na stanju
329.90KM Sa PDV-om
SKU:
112087
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |
| Broj stranica za ispis | 4.000 str |
| Komplet | HP LJ Pro 300 color M351/400 color MFP M475 Printer Series |