Prikaz 8701–8712 od 9335 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
TV SAMSUNG QLED 4K Vision AI 75″ Q7F
Na stanju
1,881.23KM Sa PDV-om
SKU:
126894
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | QLED |
| Dimenzije | Tizen |
| Garancija | Quantum HDR, HDR10+ |
Dell Pro 16 PC16250, 16" FHD+ (1920×1200), Intel Core 5 120U, 1x 16GB DDR5, M.2 512GB SSD, Intg GPU, Wi-Fi 6E, BT 5.3, 2x USB 3.2, 1x USB-C 3.2, 1x USB-C THB 4, HDMI, RJ-45, FgrPr, Backlit KB, 55Wh, Ubuntu, 3Yr
Na stanju
2,068.30KM Sa PDV-om
SKU:
BTO010_PC16250_EMEA_UBU-56
Fotoaparat CANON R50 RFS18-45 + RFS55-210 IS STM
Na stanju
2,069.16KM Sa PDV-om
SKU:
122310
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem SCE819E5TS
Na stanju
2,204.84KM Sa PDV-om
SKU:
126592
| Brend | Electrolux |
|---|
BOSCH Robotski UsisivačSpotless MAX, 11.000 Pa360 LiDAR navigacija
Na stanju
2,205.45KM Sa PDV-om
SKU:
BCRDW3B
Skener BROTHER ADS-4900W
Na stanju
2,073.73KM Sa PDV-om
SKU:
124051
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | više od 40 str/min |
| Garancija | A4 |
HP Pro Tower 400 G9 PCIi51250012500,16GB (1x16GB),1TB,FreeDOS,DVDRW,perferija,3godine garancije
Na stanju
2,213.35KM Sa PDV-om
SKU:
881Z9EA
BOSCH sušilica rublja Serie 6|, 9 KG, AutoDry,OLD:WQG14500BY Samočisteći kondenzator,R290
Na stanju
2,217.09KM Sa PDV-om
SKU:
WQG14501BY
ASUS VivoBook S S3607VA-RP03116″FHD/IPS/i7-13620H/16GB/1TB
Na stanju
2,082.58KM Sa PDV-om
SKU:
90NB1672-M00240
APC Smart UPS 1500VA | Smart Connect | AVR | Tower | 8x IEC C13, 2x IEC Jumpers
Na stanju
2,917.61KM Sa PDV-om
SKU:
SMT1500IC
HP Pro Tower 290 G9 i51250012500,16GB,512GB,Win 11 pro,DVDRW,Wlan,periferija,3 godine garancije
Na stanju
2,221.88KM Sa PDV-om
SKU:
9M943AT#BED
BOSCH Ugradbeni hladnjak Serie 4| LowFrost, A++(E), DE, H:200L, Z:70L, 177CM, 35dB
Na stanju
2,234.97KM Sa PDV-om
SKU:
KIV87VFE0