Prikaz 9001–9012 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
ASUS ZenBook UX3405CA-QL211W14″ Touch/Ultra 7/16GB/1TBWin 11 Home
SKU:
90NB14W4-M012V0
Na stanju
2,967.56KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Memorija | Ne |
| Garancija | 24m |
BOSCH sušilica rublja Serie 8|, 9 KG, B , AutoDry,R290,Samočisteći kondezator
SKU:
WQB246CNBY
Na stanju
3,165.94KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 14.6'' WiFi12+512GB GRAY
SKU:
SM-X930NZAPEUC
Na stanju
2,996.11KM Sa PDV-omApple MacBook Air 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
SKU:
MW1J3CR/A
Na stanju
2,996.11KM Sa PDV-omRačunar HP ProDesk 4 SFF G1i U5/16GB/512G/W11pro (AG8J7AV)
SKU:
127561
Na stanju
3,070.53KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Broj stranica za ispis | Windows 11 Pro |
| Komplet | 235 (up to 5 GHz Max Turbo frequency, 24 MB L3 cache, 14 cores, 14 threads) with Intel® Graphics and Intel® AI Boost (13 NPU TOPS), |
| Brzina čitanja | 16 GB |
| Dimenzije | (1 x 16GB DDR5-5600 SDRAM), 2 DIMM |
| Garancija | -2280 PCIe NVMe Value SSD |
PNY RTX 5070Ti 16GB Gaming OC Triple fan, ARGB, GDDR7, 3xDP, 1xHDMI
SKU:
VCG5070T16TFXXPB1
Na stanju
3,071.25KM Sa PDV-om| Brend | Palit |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Victus Laptop 15-fa2122nm15.6 FHD, i7-13620H 2.4/4.916GB DDR5, 512GB SSD, RTX 5060 8GB
SKU:
D0RL6EA
Na stanju
2,997.54KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | Da |
| Garancija | 12m |