Prikaz 9073–9084 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
BOSCH Ugradbeni hladnjak Serie 4| NoFrost,(E), DE, 70.8 cm širine,H:285l, Z:98l,
SKU:
KBN96VFE0
Na stanju
3,577.73KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U7/16G/1T/W11p (AD4H7ET)
SKU:
127062
Na stanju
3,366.88KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | -255U (12 jezgri, 12 MB cache, do 5.20 GHz) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
ASUS Vivobook 14 Flip 14″ OLED 60Hz, Intel Core 7 32GB DDR5, 1TB
SKU:
90NB14Y1-M00HR0
Na stanju
3,390.08KM Sa PDV-om| Brend | ASUS |
|---|---|
| Garancija | 24m |
MFP CANON imageRunner 2425i Bundle
SKU:
122720
Na stanju
3,397.21KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | , ispisivanje, kopiranje, skeniranje, slanje i pohranjivanje |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
PALIT RTX 5080 GamingPro 16GBGDRR7, 256bit, 3xDP, 1x HDMI
SKU:
NE75080019T2-GB2031A
Na stanju
3,480.75KM Sa PDV-om| Brend | Palit |
|---|---|
| Garancija | 24m |
Ugradbena ploča sa napom Electrolux KCC84450CZ
SKU:
125469
Na stanju
3,647.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 212x750x490 |
BOSCH perilica posuđa Serie 8|A, 14 setova, 9.5L, 8 programaDE, Zeolith sušenje, 60cm
SKU:
SMV8YCX02E
Na stanju
3,649.87KM Sa PDV-om| Brend | Bosch |
|---|---|
| Garancija | 24m |
MSI Video Card Nvidia RTX 5080 16G VENTUS 3X OC PLUS (16GB GDDR7/256bit, PCI-E Gen5, 3x DP 2.1, 1x HDMI 2.1, 1x 16-pin Power Connector, 850W recommended, Retail)
SKU:
RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
Na stanju
3,509.85KM Sa PDV-om