Prikaz 9265–9276 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Dell Pro Max 16 (MC16250), 16" FHD+ (1920×1200) 300nits, Intel Core Ultra 7 265H,32GB (2×16)5600M, 1TB SSD, RTX PRO 500 6GB GDDR7, ,FHD HDR IR Cam, Wi-Fi 7+BT5.4, FPR, Eng Backlit Kb, 96WHr, Win11Pro, 3Yr
Na stanju
6,450.42KM Sa PDV-om
SKU:
BTO122_MC16250_EMEA-56
Dell 14 Premium DA14250, 14.5, Non-touch, 2K, 500 nit, IPS, 30-120Hz, Intel Core Ultra 7 255H, 32GB, LPDDR5X, 6400MT/s, 1TB M.2 PCIe, Intel Killer Wi-Fi 7 + BT 5.4, 3x USB-C THB 4, 1x micro SD, 1x UAJ, FPR,Quad-speaker,Backlit Eng,69.5Whr,W11Pro,3Yr
Na stanju
6,494.52KM Sa PDV-om
SKU:
210-BPBJ-1028868650-56
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G814JIR-N6002 18″2,5K 240Hz i9-14900HX 24C/32T 32GB DDR5 s1TB RTX 4070-8GB
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
125304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, QHD+) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core i9 |
| Dimenzije | 14900HX 2.2 GHz (36MB Cache, up to 5.8 GHz, 24 cores, 32 Threads), Mobile Intel HM770 Express Chipsets |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LM-S9025 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s1TB RTX 5060 8G
Na stanju
6,550.56KM Sa PDV-om
SKU:
126296
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | , 2x SO-DIMM slots, 16GB DDR5-5600 SO-DIMM x2, Memory Max.64GB |
Ploter EPSON SureColor SC-T5400M MFP
Na stanju
6,657.39KM Sa PDV-om
SKU:
116360
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | multifunkcijski uređaj |
| Broj stranica za ispis | GIS/CAD |
| Komplet | multifunkcijski uređaj |
| Brzina čitanja | A0 |
| Dimenzije | A0, 36 ” (91.4 cm) |
| Garancija | , USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
MFP CANON imageRunner Advance DX C3926i Bundle
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om
SKU:
123054
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | , opcionalno WI-FI |
MFP CANON imageRunner C3326i Bundle
Na stanju
6,673.10KM Sa PDV-om
SKU:
123275
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | 26 str/min |
| Garancija | DA |
MFP LEXMARK CX950SE + ladica + postolje
Na stanju
6,680.23KM Sa PDV-om
SKU:
126787
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 25 str/min (mono), 25 str/min (color) |
Fotoaparat CANON R6 Mark II + RF24105 L
Na stanju
6,707.35KM Sa PDV-om
SKU:
121966
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24.2 |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,6 cm (3,0″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | dodatno 6K RAW video snimanja |