Prikaz 9301–9312 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na stanju
8,491.82KM Sa PDV-om
SKU:
125339
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LR-S9043W 18″2,5K OLED 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB s2TB RTX 5070Ti 12G
Na stanju
8,491.82KM Sa PDV-om
SKU:
126275
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
LenovoThinkSystem ST650 V2,Intel Xeon Silver 43108(12C,120W,2.1GHz),TruDDR4 2933MHz(2Rx41.2V) RDIMM,RAID 9350-8i,1100W Power Supply
Na stanju
9,171.63KM Sa PDV-om
SKU:
7Z74A040EA
Dell Pro Max 16 Premium (MA16250), 16" FHD+ (1920×1200), 120Hz, Ultra 7 265H (13 TOPS, 16C, 5.3GHz), 32GB 8400MT/s LPDDR5x, M.2 1TB PCIe Gen4, NVIDIA RTX Pro 2000 8GB, 8MP IR Cam, WiFi 7, BT, 2xTB5, 1xTB4, HDMI, Backlit Kyb, 96Wh, Win11Pro, 3Y
Na stanju
8,719.99KM Sa PDV-om
SKU:
BTO103_MA16250_EMEA-56
MFP XEROX AltaLink C8235
Na stanju
8,735.69KM Sa PDV-om
SKU:
127092
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje, fax |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 35 str/min |
Fotoaparat CANON R6 III V5 RF24-105MM USM
Na stanju
8,932.10KM Sa PDV-om
SKU:
126850
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 32,5 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | 32,5 mil pixela |
| Brzina čitanja | WiFi/Bluetooth |
| Dimenzije | 4K |
| Garancija | DA |
Laptop ASUS ROG ZEPHYRUS G16 GU605CR-QR209W 16″2,5K OLED U9-285H 16C/16T 32G DDR5 s1T RTX5070Ti-12G
Na stanju
9,462.45KM Sa PDV-om
SKU:
125978
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) OLED 16:10 aspect ratio, 240Hz, 500 nits (Peak), G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | -285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU, up to 13TOPS, Intel Arc Graphics |
| Garancija | 32 GB |
Fotoaparat CANON R5 Mark ll 6GHZ BODY
Na stanju
9,530.47KM Sa PDV-om
SKU:
124591
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 45 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | 45 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8,1 cm (3,2″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON EOS R5 5 GHz 24-105mm f/4L IS USM
Na stanju
9,546.45KM Sa PDV-om
SKU:
122439
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 45 mp |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 8 cm (3,15″) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LR-S5053W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s2TB RTX 5070Ti-12G
Na stanju
9,583.78KM Sa PDV-om
SKU:
125338
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |