Prikaz 9313–9324 od 9334 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Trgovina
HP OMEN MAX 16-ah0000nn16” 2.5K, U9-275HX 2.7/5.4GHz32GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5090 24GB, RGB
Na stanju
9,663.50KM Sa PDV-om
SKU:
C8NK3EA
Laptop ASUS ProArt P16 H7606WP-ME011X 16″4K OLED TOUCH RAI9-HX 370 12C/24T 64GB DDR5 s2TB RTX5070 8G
Na stanju
9,705.11KM Sa PDV-om
SKU:
126304
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | EBiRrpbgj1w |
| Broj stranica za ispis | 40,64 cm (16,0”) |
| Komplet | EBiRrpbgj1w |
| Brzina čitanja | 4K (3840 x 2400) OLED 16:10 aspect ratio, Touch screen, 500nits HDR peak brightness, 60Hz, 0.2ms, Glossy display |
| Dimenzije | AMD Ryzen AI 9 |
| Garancija | Windows 11 Pro |
Projektor EPSON EB-810E
Na stanju
9,766.27KM Sa PDV-om
SKU:
126458
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | Poslovni |
| Broj stranica za ispis | 5.000 lumena |
| Komplet | Poslovni |
| Brzina čitanja | 3LCD |
| Dimenzije | 1080p (4K poboljšanje) |
| Garancija | 2.0-A, USB 2.0-B, Ethernet, bežični LAN, HDMI ulaz (2X), HMDI izlaz, HDBaseT, Miracast |
MFP XEROX AltaLink C8255
Na stanju
9,819.37KM Sa PDV-om
SKU:
126456
| Brend | XEROX |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | kopiranje, printanje, skeniranje i slanje e-pošte; faks za telefon |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 55 str/min mono i u boji |
Laptop ASUS ROG STRIX G18 G815LW-S9035W 18″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5080
Na stanju
9,826.44KM Sa PDV-om
SKU:
125340
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 45,72 cm (18,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync, ROG Nebula HDR Display |
| Komplet | 45,72 cm (18,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Laptop ASUS ROG STRIX G16 G615LW-S5029W 16″2,5K 240Hz U9-275HX 24C/24T 32GB DDR s1TB RTX5080-16G W11
Na stanju
10,433.09KM Sa PDV-om
SKU:
125341
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | 2.5K (2560 x 1600, WQXGA) 16:10 aspect ratio, 240Hz, 3ms, 500nits, G-Sync, ROG Nebula Display |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | Intel Core Ultra 9 |
| Dimenzije | – 275HX 2.7 GHz (36MB Cache, up to 5.4 GHz, 24 cores, 24 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS, |
| Garancija | 32 GB |
Dell PowerEdge R760xs, 12×3.5", Intel Xeon Silver 4510, 32GB RDIMM 5600MT/s, 2.4TB 10K SAS 12Gbps, PERC H755 (LP), Broadcom 5720 DP 1Gb + 5719 QP 1GbE, iDRAC9 Ent 16G, Dual RPS 700W Titanium, 2U Bezel, Sliding Rails, No OS, 3Y POW
Na stanju
11,468.34KM Sa PDV-om
SKU:
PROMO_R760XS_SPL1-56