Prikaz 13–24 od 78 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
APC
Smart-UPS APC,1000VA, Tower, 230V, 8x IEC C13, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122856
Na stanju
1,614.77KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/700W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13 |
Smart-UPS C APC, 1000VA, Tower, 230V, 8x IEC C13, SmartConnect, USB i serijski, AVR, grafički LCD
SKU:
122852
Na stanju
1,383.36KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1000VA/600W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13 |
APC Easy UPS On-Line 1000VA | 1000VA/900W 230V Tower
SKU:
SRV1KI-E
Na stanju
1,597.08KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Back-UPS Pro 1500VA/865W, Tower, 230V, 6x CEE 7/7 schuko utičnica, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
SKU:
122907
Na stanju
1,195.88KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | Pro |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 1500VA/865W |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8h |
Back-UPS Pro APC, 1200VA/720W, Tower, 230V, 6x CEE 7/7 Schuko utičnica, AVR, LCD,zamjenjiva baterija
SKU:
122875
Na stanju
1,144.17KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Pro |
| Broj stranica za ispis | 1200VA/720W |
| Komplet | Pro |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, LCD, |
Rack PDU, Basic, Zero U, 16A | 230V | (20)C13 & (4)C19
SKU:
AP7554
Na stanju
1,494.77KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
APC Portable Power Station 500, 230V, 517Wh Lithium-ion, LCD, 2 CEE 7/3 Schuko outlets
SKU:
126531
Na stanju
1,098.93KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Portable power station |
| Broj stranica za ispis | 517 Wh Li-Ion (Lithium-Ion) |
| Komplet | Portable power station |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 2 x Pure Sinewave 300W, 3x USB-A, 2x USB-C, 1x Car/Cigarette Output, Wireless Charge |
| Garancija | 1x AC adapter, 1x car charging cable |
Smart-UPS APC, 750VA, Tower, 230V, 6x IEC C13, SmartConnect Port+SmartSlot, AVR, LCD
SKU:
122860
Na stanju
1,098.93KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 750VA/500W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 6x IEC C13 |
Back-UPS Pro APC, 1500VA/865W, Tower, 230V, 10x IEC C13, AVR, LCD, zamjenjiva baterija
SKU:
122851
Na stanju
1,097.63KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1500VA/865W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 8h |
| Garancija | AVR, LCD, korisnički zamjenjiva baterija |
APC Back-UPS Pro 2200VA for Gaming, 230V, Pure Sinewave, LCD, Black, Schuko
SKU:
125222
Na stanju
1,027.82KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Smart-UPS |
| Broj stranica za ispis | 2200VA/1980W |
| Komplet | Smart-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 230V |
| Garancija | 8x IEC C13+2x IEC C19 |
Rack PDU, Basic, Zero U, 32A | 230V | (20)C13 & (4)C19
SKU:
AP7553
Na stanju
1,334.90KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Garancija | — |
Back-UPS APC, 1300VA, Tower, 230V, 8XIEC C13, AVR
SKU:
123162
Na stanju
989.03KM Sa PDV-om| Brend | APC |
|---|---|
| Boja | Back-UPS |
| Broj stranica za ispis | 1300VA/780W |
| Komplet | Back-UPS |
| Brzina čitanja | 230V |
| Dimenzije | 16 h |
| Garancija | 2min i 8s |