Prikaz 241–252 od 305 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Punjač ASUS AC 65W – U65W-01 ADAPTER/EU- univerzalni: 4,0; 4,5; 5,5mm
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
122542
Miš ASUS Wireless MD101 White
Na stanju
96.07KM Sa PDV-om
SKU:
126271
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Broj stranica za ispis | mali (do 10 cm) |
| Komplet | Wireless, RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Brzina čitanja | 107(L) *60(W) *27.8(H) mm |
| Dimenzije | 800dpi/1000dpi/1600dpi |
| Garancija | siva |
Adapter ASUS AC65-00 (AD10380)/EU
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
125859
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 65W USB-C |
| Broj stranica za ispis | 65W USB-C, Input: AC100-240V ~ 50-60Hz 1.5A, |
| Komplet | 65W USB-C |
| Brzina čitanja | Output: DC 5.0V / 3.0A, DC 9.0V / 3.0A, DC 15.0V / 3.0A, DC 20.0V / 3.25A |
| Dimenzije | 218,6 g |
| Garancija | Output Cable:160 cm, Power Cord:90 cm |
Ruksak ASUS ROG BP4701 Gaming Backpack crni, za prenosnike do 17″
Na stanju
83.72KM Sa PDV-om
SKU:
122540
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Crni |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | 39.50 x 28.30 x 2.80 cm |
| Dimenzije | 46.00 x 30.50 x 13.50 cm |
| Garancija | 24 mj |
ASUS Cobble SSD Enclosure GreyUSB-C 3.2 Gen 2×1 SSDM.2 (NVMe), SATA SSD
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
90DD02R6-M09000
ASUS Cobble SSD Enclosure BLKUSB-C 3.2 Gen 2×1 SSDM.2 (NVMe), SATA SSD
Na stanju
81.52KM Sa PDV-om
SKU:
90DD02R0-M09000