Prikaz 49–60 od 305 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
ASUS
Laptop ASUS ExpertBook B3 B3604CMA-WB73C0 16″FHD+60Hz U7-155H 16C/22T 16GB s512GB BACKLIT BLK 3Y
Na stanju
2,425.37KM Sa PDV-om
SKU:
125285
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | , WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Anti-glare display, 60Hz, Wide view |
| Brzina čitanja | Processor 155H 1.4 GHz (24MB Cache, up to 4.8 GHz, 16 Cores); Intel AI Boost NPU |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop ASUS Expertbook B5 B5604CVA-WB51C1X 16″FHD+ 60Hz IC5-120U 10C/12T 16GB DDR5 s512GB BACKLIT 3Y
Na stanju
2,376.84KM Sa PDV-om
SKU:
125287
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) 16:10, 60Hz, Anti-glare display |
| Brzina čitanja | 120U 1.4 GHz (12MB Cache, up to 5.0 GHz, 10 Cores) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR5 SO-DIMM, 2x DDR5 SO-DIMM slots |
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP201 Intel Core 5 201H, 16GB, 1TB 4050 6GB, 16″ WUXGA AG 144Hz
Na stanju
2,312.39KM Sa PDV-om
SKU:
V3607VU-RP201
Laptop ASUS Vivobook S14 M3407KA-SF030 14″FHD+OLED R5 AI 330 4C/8T 16GB s1TB BACKLIT ALU-GRY 2Y+RUKS
Na stanju
2,304.04KM Sa PDV-om
SKU:
126588
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Broj stranica za ispis | AMD Ryzen AI 5 |
| Komplet | WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, Refresh rate 60Hz, 300nits, Glossy display |
| Brzina čitanja | -330 Krackan, 4-Cores/8Threads, Processor Architecture1x Zen 5 , 3x Zen 5c, Up to 4.5 GHz, L2 Cache 4 MB, L3 Cache 8 MB. |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | , 16GB DDR5 on board + 1x DDR5 SO-DIMM slot. |
ASUS TUF A15 FA506NCG-HN185 15.6″FHD 144Hz,Ryzen 7 7445HS 16GB DDR5, 512GB, 3050 4GB
Na stanju
2,283.84KM Sa PDV-om
SKU:
FA506NCG-HN185
ASUS VivoBookS16 M3607HA-RP038 16″ WUXGA IPS AG 144Hz AMD Ryzen 7 260, 16GB, 1TB
Na stanju
2,248.16KM Sa PDV-om
SKU:
M3607HA-RP038 16
ASUS VivoBook 15 X1505VA-L1797 OLED, Intel Core i7-13620H 16GB DDR4, 1TB
Na stanju
2,212.47KM Sa PDV-om
SKU:
X1505VA-L1797
ASUS VivoBook S3607CA-RP03616″/Ultra 7 255H/16GB/1TB
Na stanju
2,196.77KM Sa PDV-om
SKU:
90NB16I2-M002D0
ASUS VGA PRIME-RX9070XT-O16G9070XT, 16GB, 1x HDMI, 3x DP
Na stanju
2,223.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0L71-M0NA00
ASUS VivobookS16 S3607VA-RP161 16″ 144Hz, Core 7 240H, 8GB DDR5, 1TB + backpack
Na stanju
2,141.10KM Sa PDV-om
SKU:
90NB1672-M00B70
ASUS VivoBook S S3607VA-RP03116″FHD/IPS/i7-13620H/16GB/1TB
Na stanju
2,082.58KM Sa PDV-om
SKU:
90NB1672-M00240
ASUS VGA PRIME-RTX5060TI-O16G16GB GDDR7, 128-bit3x DP, 1x HDMI
Na stanju
1,989.00KM Sa PDV-om
SKU:
90YV0MH2-M0NA00