Prikaz 193–204 od 223 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Brother
MFP BROTHER MFC-T920DW
Na stanju
757.10KM Sa PDV-om
SKU:
124027
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje i faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 17 str/min(mono), 16,5 str/min(boja) |
Skener BROTHER ADS-1800W
Na stanju
781.07KM Sa PDV-om
SKU:
125442
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Prenosni |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP BROTHER MFC-J3660DW
Na stanju
799.34KM Sa PDV-om
SKU:
127383
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | Kopiranje, ispis, skeniranje, faks |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | A3+ |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | 31 str/min(mono), 30 str/min(boja) |
Printer BROTHER HL-L8230CDW
Na stanju
803.91KM Sa PDV-om
SKU:
124015
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, WiFi |
MFP BROTHER MFC-J3540DW
Na stanju
808.48KM Sa PDV-om
SKU:
124029
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Broj stranica za ispis | A3 |
| Komplet | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 28 str/min |
| Garancija | Ethernet, USB, WiFi |
MFP BROTHER ?DCP-L3520CDW
Na stanju
814.19KM Sa PDV-om
SKU:
124017
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 18 str/min |
Printer BROTHER HL-L8240CDW
Na stanju
817.62KM Sa PDV-om
SKU:
124016
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | do 30 str/min |
| Garancija | USB, mreža, WiFi |
Uređaj za etiketiranje BROTHER PT-E920BT
Na stanju
827.89KM Sa PDV-om
SKU:
127394
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Prenosni |
| Broj stranica za ispis | Težina: 1.17 kg |
| Komplet | Prenosni |
| Brzina čitanja | 20 mm u sekundi |
| Dimenzije | 138 x 94 x 138 mm |
Skener BROTHER ADS-4100
Na stanju
834.75KM Sa PDV-om
SKU:
124315
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Domaća i poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Domaća i poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 35 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP BROTHER MFC-L2922DW
Na stanju
848.45KM Sa PDV-om
SKU:
124011
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski mono |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje, skeniranje, faks |
| Komplet | laserski mono |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | do 34 str/min |
Skener BROTHER ADS-4300N
Na stanju
884.99KM Sa PDV-om
SKU:
124050
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | A4 |
MFP BROTHER ??DCP-L3560CDW
Na stanju
889.55KM Sa PDV-om
SKU:
124018
| Brend | Brother |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | ispis, kopiranje i skeniranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | kućni korisnici i mali uredi |
| Garancija | do 26 str/min |