Prikaz 1–12 od 951 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Fotoaparat CANON R10 + RF-S 18-150 IS STM
Na stanju
2,625.27KM Sa PDV-om
SKU:
121787
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Skener CANON LIDE400
Na stanju
221.25KM Sa PDV-om
SKU:
115026
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Domaća upotreba |
| Broj stranica za ispis | Plošni |
| Komplet | Domaća upotreba |
| Brzina čitanja | CIS – LED |
| Dimenzije | do 20 str/min |
| Garancija | A4 |
Rolna CANON Matt Coated 180g 24in 30m
Na stanju
89.91KM Sa PDV-om
SKU:
113761
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 610 mm (24″) |
| Broj stranica za ispis | Matt Coated |
| Komplet | 610 mm (24″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
MFP CANON Maxify MB2150
Na stanju
371.12KM Sa PDV-om
SKU:
111747
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa ketridžima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | , printer, skener, kopir, faks, WiFi + Could Link |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | do 20 str/min |
MFP CANON i-SENSYS X C1333i Bundle
Na stanju
1,941.26KM Sa PDV-om
SKU:
122715
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 38 str/min |
| Dimenzije | 33 str/min |
| Garancija | DA |
MF CANON i-SENSYS MF657CDW
Na stanju
883.56KM Sa PDV-om
SKU:
122230
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A5 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | Jednostrano do 21str/min, dvostrano 12.7str/min(A4); 38str/min(A5) |
Canon toner CEXV 55 Magenta
Na stanju
251.22KM Sa PDV-om
SKU:
2184C002AA
| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | iR-ADV C256i/356P/356i |
| Garancija | — |