Prikaz 109–120 od 947 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
MFP CANON i-SENSYS MF752Cdw II
Na stanju
1,374.87KM Sa PDV-om
SKU:
127415
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | laserski u boji |
| Broj stranica za ispis | Ispis, kopiranje, skeniranje, faksiranje |
| Komplet | laserski u boji |
| Brzina čitanja | A4 |
| Dimenzije | poslovna upotreba |
| Garancija | 33 str/min |
Print glava CANON PF-10
Na stanju
1,735.00KM Sa PDV-om
SKU:
114829
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | PRO-4000 |
| Broj stranica za ispis | PRO-2000, PRO-4000S, PRO-6000 |
| Komplet | PRO-4000 |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45 travel kit – torbica i SD64GB
Na stanju
1,320.35KM Sa PDV-om
SKU:
126508
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Fotoaparat CANON R100 + RFS18-45
Na stanju
1,296.08KM Sa PDV-om
SKU:
122904
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | Pribl. 24,1 megapiksela |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | DA |
Rolna CANON Canvas 340g 36in
Na stanju
1,671.91KM Sa PDV-om
SKU:
100601
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Canvas |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Skener CANON DR-C225 II
Na stanju
1,273.96KM Sa PDV-om
SKU:
108893
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Stolni skener |
| Broj stranica za ispis | CMOS CIS |
| Komplet | Stolni skener |
| Brzina čitanja | od 21 do 30 str/min |
| Dimenzije | 25 ppm/50ipm |
| Garancija | A4 |
MFP CANON MAXIFY GX4040
Na stanju
1,270.96KM Sa PDV-om
SKU:
122551
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Broj stranica za ispis | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Komplet | https://www.canon.ba/offers/officewarrantypromotion/ |
| Brzina čitanja | Wi-Fi, Ethernet, Print, Copy, Scan, Fax & Cloud |
| Dimenzije | A4 |
| Garancija | 18 str/min (mono); 13 str/min (boja) |
Skener CANON DR-S250N
Na stanju
1,213.29KM Sa PDV-om
SKU:
125399
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Stolni skener |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CIS |
| Dimenzije | 50 str/min |
| Garancija | A4 |
Objektiv CANON LENS RF 24-105mm F4-7.1 IS STM
Na stanju
1,203.58KM Sa PDV-om
SKU:
122340
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | 4-7.1 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ?7.7 x 8.9 x 8.9 cm |