Prikaz 373–384 od 955 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
CANON
Toner CANON C-EXV 22
SKU:
100215
Na stanju
433.76KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | CEXV22 |
| Broj stranica za ispis | iR 5055/ iR5065 |
| Komplet | CEXV22 |
| Brzina čitanja | iR5075 |
| Dimenzije | 48.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 47 Yellow
SKU:
112056
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47Y |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47Y |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 47 Magenta
SKU:
112055
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47M |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47M |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |
Bubanj CANON C-EXV 47 Cyan
SKU:
112054
Na stanju
430.60KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | BCEXV47C |
| Broj stranica za ispis | iRA C250i |
| Komplet | BCEXV47C |
| Brzina čitanja | iRA C350i |
| Dimenzije | 33.000 str |
Printer CANON Selphy CP1500 WH
SKU:
124158
Na stanju
330.01KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Broj stranica za ispis | 3 tinte u boji (žuta, cijan, magenta) sa zaštitnim premazom256 nijansi po boji (24-bitna dubina boje) |
| Komplet | Maksimalna razlučivost 300 x 300 dpi |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
Rolna CANON Glossy Photo 200g 36in
SKU:
107014
Na stanju
425.87KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 914 mm (36″) |
| Broj stranica za ispis | Glossy Photo |
| Komplet | 914 mm (36″) |
| Brzina čitanja | 160g/m2 – 200g/m2 |
Toner CANON CRG-724
SKU:
106403
Na stanju
424.57KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | lbp6750 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 6000 str |
Rolna CANON Matte Canvas 320g 42in 12m
SKU:
115884
Na stanju
421.13KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 1067 mm (42″) |
| Broj stranica za ispis | Matte Canvas |
| Komplet | 1067 mm (42″) |
| Brzina čitanja | 201g/m2 – 800g/m2 |
Toner CANON CRG-715H
SKU:
103854
Na stanju
417.15KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | black |
| Broj stranica za ispis | LBP3310, LBP3370 |
| Komplet | black |
| Brzina čitanja | 7000 str |
Canon tinta PFI-310 Yellow
SKU:
2362C001AA
Na stanju
319.74KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 330 ml |
| Garancija | — |
Canon tinta PFI-310 Cyan
SKU:
2360C001AA
Na stanju
319.74KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | 330 ml |
| Garancija | — |
Canon tinta PFI-310 Black
SKU:
2359C001AA
Na stanju
319.74KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Memorija | TX-4100, TX-4200, TX-3100, TX-3200 |
| Garancija | — |