Prikaz 157–168 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Štapni usisivač Electrolux ES31CB18SH
SKU:
123900
Na stanju
296.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Litijske baterije: Snažna litijska baterija pruža vam više snage tijekom duljeg vremena. |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Glava četke odvaja se brzo i bez poteškoća: Jednostavnim pritiskom na gumb, glava četke se odvaja. |
| Dimenzije | 2.65KG |
Ugradbena ploča Electrolux EHF6240IOK
SKU:
123898
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | x560x490 |
Električna parna pećnica Electrolux EOD6P77WZ, SteamBake
SKU:
123897
Na stanju
918.68KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF3H50BK
SKU:
123896
Na stanju
587.72KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbeni podpultni frižider Electrolux LXB2AE82S
SKU:
123895
Na stanju
849.33KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Potpuno integrisan |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Potpuno integrisan |
| Brzina čitanja | do 99 cm |
| Dimenzije | do 100 l |
| Garancija | 819x560x547 |
Ugradbena ploča Electrolux EHF46547XK
SKU:
123783
Na stanju
734.94KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 38x560x490 |
Frižider samost. sa jednim vratima AEG RKB639E4DX
SKU:
123686
Na stanju
1,654.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Siva |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Siva |
| Brzina čitanja | 180 cm do 189 cm |
| Dimenzije | več kot 321 l |
| Garancija | 1860x595x635 |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
SKU:
123585
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
SKU:
123375
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |