Prikaz 145–156 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Kuhinjska napa Electrolux LFP326F, 60 cm
SKU:
124335
Na stanju
386.95KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehanička dugmad |
| Garancija | C |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME36K2
SKU:
124333
Na stanju
1,920.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Crna |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 201 cm |
| Dimenzije | 244 l |
| Garancija | dole |
Usisivač Electrolux EEG43WR na vrećice
SKU:
124209
Na stanju
180.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 185 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Integrirani dodaci: 2u1 pukotine na tkanini za tapeciranje, četka za prašinu |
| Dimenzije | Ispušni filter: Washable H12 filter |
| Garancija | 5,3 |
Air Fryer + Para Friteza Electrolux EAF7SB
SKU:
124208
Na stanju
498.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Broj stranica za ispis | 330X270x355 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf7sb/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 7,4 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak + Para |
Air Fryer Friteza Electrolux EAF5B
SKU:
124207
Na stanju
378.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Broj stranica za ispis | 304x321x352 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf5b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 5,35 |
| Garancija | Friteza na vruć zrak |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux ESL5315LO
SKU:
124206
Na stanju
794.57KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | A |
Zamrzivač Electrolux LUT1NE32X Ladičar
SKU:
124204
Na stanju
1,303.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | siva + antifinger inox izgled |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 1550x595x668 |
Mašina za veš Electrolux EW6TN5261F,6 kg
SKU:
124201
Na stanju
991.69KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 6 kg |
| Broj stranica za ispis | D |
| Komplet | 6 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | B |
Mašina za veš Electrolux EW7TN3372,7 kg
SKU:
124200
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 7 kg |
| Broj stranica za ispis | C |
| Komplet | 7 kg |
| Brzina čitanja | 1300 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | C |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
SKU:
123904
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
SKU:
123903
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |