Prikaz 13–24 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča ELECTROLUX KIV63443CT
SKU:
127118
Na stanju
1,024.54KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Mat crna |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
SKU:
127117
Na stanju
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM48200IX
SKU:
127115
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | 1.13 |
| Garancija | Plutajući prekidač |
Ugradbena pećnica Electrolux LOE8P38Z
SKU:
127116
Na stanju
1,147.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Usisivač ELECTROLUX ECGC21-2CB, sa spremnikom
SKU:
127054
Na stanju
149.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 135 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Glasnoća: 77 dB(A) |
| Dimenzije | DuŽina kabla: 4.5 m |
| Garancija | 5.08 |
Napa Electrolux LFG235S
SKU:
127055
Na stanju
293.25KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 52 cm |
| Dimenzije | Mehanički klizač |
| Garancija | C |
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR6
SKU:
126797
Na stanju
254.31KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Filter za prečišćivač zraka ELECTROLUX EFDCAR4
SKU:
126796
Na stanju
186.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Napa Electrolux CFG526R
SKU:
126791
Na stanju
528.09KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Electronic push buttons |
| Garancija | C |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
SKU:
126755
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
SKU:
126754
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
SKU:
126753
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |