Prikaz 181–192 od 257 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EW81U3DB
Na stanju
874.87KM Sa PDV-om
SKU:
123372
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Funkcija automatskog prilagođavanja: Da, Razina buke, dB(A): 81, Vrijeme punjenja baterije (sati): 4, |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Running time High Speed: 24, |
| Dimenzije | Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom poboljšava učinkovitost usisivača |
| Garancija | 4,5 kg |
Filter za napu Electrolux ECFB02
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om
SKU:
123371
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filtar, |
| Broj stranica za ispis | 190x40x0 mm |
| Komplet | Ugljeni filtar, |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om
SKU:
123209
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Ugradbena mikrovalna Electrolux LMS2203EMK
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om
SKU:
123217
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Ugradbena ploča Electrolux LIT30231C, indukcija
Na stanju
625.43KM Sa PDV-om
SKU:
122946
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 cm |
| Garancija | 270x490x44 |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EP71HB14UV
Na stanju
457.52KM Sa PDV-om
SKU:
122945
| Brend | Electrolux |
|---|
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om
SKU:
122713
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60424CK, indukcija
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om
SKU:
122711
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5H40BX
Na stanju
655.85KM Sa PDV-om
SKU:
122705
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om
SKU:
122700
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES48200L
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om
SKU:
122698
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Odgoda starta 1-24 h |