Prikaz 205–216 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Kuhinjska napa Electrolux LFP326S
Na stanju
323.67KM Sa PDV-om
SKU:
121259
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Na izvlačenje |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Mehaničko |
| Garancija | C |
Ugradbena ploča ELECTROLUX EHF6232FOK
Na stanju
630.31KM Sa PDV-om
SKU:
120974
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 3 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Upravljanje na dodir |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF4P74X
Na stanju
1,013.60KM Sa PDV-om
SKU:
120970
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Troslojna |
Filter za napu Electrolux ECFB03
Na stanju
36.50KM Sa PDV-om
SKU:
120736
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
| Komplet | Ugljeni filter za nape, Širina 125 mm, Dubina 42 mm |
Filter za usisivače Electrolux EFH12W
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om
SKU:
120637
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
| Komplet | EFH12W S-bag higijenski filter za usisavače |
Ugradbena ploča ELECTROLUX LHR3233CK
Na stanju
413.71KM Sa PDV-om
SKU:
120634
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | steklokeramika |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 2 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Vertikalna pegla Electrolux E6HS1-2EG
Na stanju
86.40KM Sa PDV-om
SKU:
120160
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | ,Dimenzije VxŠxD, mm: 320x125x190 |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e6hs1-2eg/ |
| Komplet | ,Dimenzije VxŠxD, mm: 320x125x190 |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | 1200 W |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE7P31X
Na stanju
1,243.57KM Sa PDV-om
SKU:
119628
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | iznad 70 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | DA |
Ručni mikser Electrolux EHM3310
Na stanju
75.44KM Sa PDV-om
SKU:
119353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 kuke za tijesto, Tradicionalna mutilica, 5 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 1,195 |
| Garancija | Ručni mikser |