Prikaz 169–180 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Garment steamer Electrolux sa postoljem E7US1-4MN
SKU:
123373
Na stanju
161.84KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Različite temperature peglanja, Rezervoar za vodu, l: 2.5, Dužina kabla, m: 1.8, Boja: plava |
| Broj stranica za ispis | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7us1-4mn/ |
| Komplet | Različite temperature peglanja, Rezervoar za vodu, l: 2.5, Dužina kabla, m: 1.8, Boja: plava |
| Brzina čitanja | 24M |
| Dimenzije | 1800 W |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EW81U3DB
SKU:
123372
Na stanju
874.87KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Funkcija automatskog prilagođavanja: Da, Razina buke, dB(A): 81, Vrijeme punjenja baterije (sati): 4, |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Running time High Speed: 24, |
| Dimenzije | Još snažniji ventilator motora i 50% veći i naborani filtar s dvostrukom filtracijom poboljšava učinkovitost usisivača |
| Garancija | 4,5 kg |
Filter za napu Electrolux ECFB02
SKU:
123371
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filtar, |
| Broj stranica za ispis | 190x40x0 mm |
| Komplet | Ugljeni filtar, |
Ugradbena mikrovalna Electrolux LMS2203EMK
SKU:
123217
Na stanju
758.07KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 20 L |
| Dimenzije | 700 W |
| Garancija | 5 |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem ENT6ME19S
SKU:
123209
Na stanju
1,957.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 188,4 cm; ugradbena 189,4 cm |
| Garancija | 61 l |
Ugradbena ploča Electrolux LIT30231C, indukcija
SKU:
122946
Na stanju
625.43KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 cm |
| Garancija | 270x490x44 |
Štapno-baterijski usisivač Electrolux EP71HB14UV
SKU:
122945
Na stanju
457.52KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
SKU:
122713
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60424CK, indukcija
SKU:
122711
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5H40BX
SKU:
122705
Na stanju
655.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
SKU:
122700
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |