Prikaz 13–24 od 246 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Mašina za veš ELECTROLUX EWZF541BE
SKU:
127366
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem SCE819E5TS
SKU:
126592
Na stanju
2,204.84KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem NSC7P751ES
SKU:
126417
Na stanju
3,198.96KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|
Štednjak Electrolux LKM660022X
SKU:
125035
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Ručni mikser Electrolux EHM3310
SKU:
119353
Na stanju
75.44KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Broj stranica za ispis | 2 kuke za tijesto, Tradicionalna mutilica, 5 postavki brzine |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm3310/ |
| Brzina čitanja | 24 M |
| Dimenzije | Neto težina, kg: 1,195 |
| Garancija | Ručni mikser |
Kuhinjska napa Electrolux LFG716X
SKU:
119210
Na stanju
669.24KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 54 cm |
| Dimenzije | Boja nehrđajućeg čelika |
| Garancija | 70 |
Mašina za veš Electrolux EW8F228S
SKU:
118539
Na stanju
1,200.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A+++ -40% |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1200 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča ELECTROLUX CIV644, Indukcija
SKU:
117823
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Na dodir |
Usisivač ELECTROLUX Z1230CB, sa kanisterom
SKU:
126739
Na stanju
138.71KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 1400 |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | Dužina kabla 4.5 m |
| Dimenzije | Zapremina posude za prašinu 0.92 l |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbeni frižider Electrolux sa zamrzivačem ENS6TE19S
SKU:
124585
Na stanju
1,741.25KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 21 l do 60 l |