Prikaz 37–48 od 246 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
SKU:
126753
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |
Usisivač ELECTROLUX EPF63EB-S PowerForce, sa vrećicom
SKU:
126745
Na stanju
262.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 251 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 76 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 6 m |
| Garancija | 5.98 kg |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
SKU:
126744
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
SKU:
126743
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
SKU:
126742
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
SKU:
126740
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Zamrzivač ladičar ELECTROLUX 600 NoFrost LUT6NE28U
SKU:
126718
Na stanju
1,603.75KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 186 cm |
| Garancija | 248 kWh |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
SKU:
126636
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena mašina za suđe ELECTROLUX EEM43200L
SKU:
126635
Na stanju
1,044.02KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | E |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Bijela |
| Dimenzije | Ladica |
| Garancija | 44 |
Sušilica ELECTROLUX EW6D28WE
SKU:
126634
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Ugradbena pećnica Electrolux LOF3H10K
SKU:
126594
Na stanju
655.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKR64022MK
SKU:
126593
Na stanju
1,220.45KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |