Prikaz 73–84 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Ugradbena ploča Electrolux EIV63443CT
SKU:
125960
Na stanju
1,047.67KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 24 |
Ugradbena ploča Electrolux EIT60433CT
SKU:
125959
Na stanju
928.42KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcijska |
| Broj stranica za ispis | 4 |
| Komplet | indukcijska |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 60 cm |
| Garancija | Saphire matt |
Strugač ploče E6HUE103
SKU:
125958
Na stanju
12.17KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 43x10x130 mm |
| Komplet | 43x10x130 mm |
Ugradbena pećnica Electrolux COF6P76BX
SKU:
125783
Na stanju
885.83KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna metalik |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena kaminska napa Electrolux LFV626K
SKU:
125781
Na stanju
898.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Kaminska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 60 cm |
| Dimenzije | Touch on glass |
| Garancija | A |
Usisivač Electrolux EW82U2DB 3-in-1 Wet & Dry
SKU:
125728
Na stanju
1,118.23KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Electrolux 800 3-in-1 Wet & Dry Cordless cleaner bez vrećice Blue 35 minuta |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Inverterski motor, Obuhvatite do 150 m2 ili neprekidno čistite do 35 minuta s jednim punjenjem. |
| Dimenzije | 1100x216x285 |
| Garancija | 24 |
Štednjak Electrolux LKM520011X
SKU:
125636
Na stanju
978.30KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | plin |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |
Friteza Eleltrolux EAF12B
SKU:
125628
Na stanju
390.60KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Broj stranica za ispis | Boja: Krom/Crna: Moderan dizajn, 12L |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/fryers/air-fryers/eaf12b/ |
| Brzina čitanja | 24 |
| Dimenzije | 6.4Kg |
Ugradbena pećnica Elelctrolux KODEF70BZ
SKU:
125476
Na stanju
652.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča sa napom Electrolux KCC84450CZ
SKU:
125469
Na stanju
3,647.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 212x750x490 |