Prikaz 49–60 od 246 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Electrolux
Frižider ELECTROLUX sa zamrzivačem LNS3LE18S
SKU:
126420
Na stanju
1,121.89KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 177,2 cm |
| Garancija | 73 l |
Ugradbena pećnica ELECTROLUX NBU5P41SK AEG 5000
SKU:
126416
Na stanju
1,117.03KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | DA |
Vertikalna pegla Electrolux E7HS2-6UG
SKU:
126286
Na stanju
142.36KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Broj stranica za ispis | 24 mjeseca |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/laundry/laundry/garment-steamer/garment-steamer/e7hs2-6ug/ |
| Brzina čitanja | 1400 W |
Usisivač Electrolux EL31C2OG
SKU:
126285
Na stanju
231.19KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 6.03 kg |
Usisivač Electrolux EL31C1LDB
SKU:
126283
Na stanju
214.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Posuda |
| Broj stranica za ispis | 273 W |
| Komplet | Posuda |
| Brzina čitanja | 408 x 277 x 285 mm |
| Dimenzije | 5.89 kg |
Ugradbena pećnica Electrolux LOH3H00BK
SKU:
126281
Na stanju
461.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 594 x 560 x 598 mm ( za ugradnju 560 x 550 x 590 mm) |
Ugradbena ploča ELECTROLUX ECC8344 indukcija+napa
SKU:
126107
Na stanju
2,520.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | indukcija sa integrisanom napom |
| Broj stranica za ispis | 4 + Bridge |
| Komplet | indukcija sa integrisanom napom |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 810×520 |
| Garancija | 3+2y |
Ugradbena pećnica Electrolux EOH3F00BX
SKU:
126106
Na stanju
535.39KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 65 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 65 l |
| Brzina čitanja | Crna metalik |
| Dimenzije | Katalitičko čišćenje |
| Garancija | DA |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE8P38X
SKU:
125976
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Pirolitičko čišćenje |
| Garancija | 24 |