Prikaz 133–144 od 813 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Monitor HP E34m G4 WQHD Curved USB-C Conferencing (40Z26AA)
SKU:
126253
Na stanju
1,110.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 21:9 |
| Broj stranica za ispis | WQHD (3440 x 1440) |
| Komplet | 21:9 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | DA |
Laptop HP 15-fd0124nm i3/16GB/512GB/DOS (CV4Q2ET)
SKU:
127485
Na stanju
1,106.52KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080px, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i3 |
| Komplet | 1920 x 1080px, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | -1315U (1200-4500MHz, broj jezgri: 6/8 (fizičke/logičke), Cache: 10MB) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | DDR4 |
HP laptop 250 G10 I3/16/51215.6″FHD, i3-1315u 0,9/4.5GHz16GB DDR4, 512GB SSD, FreeDos
SKU:
B3AA3AT
Na stanju
1,084.82KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
HP 255R G10 R3-7335U/16GB/512G15.6 FHD, R3-7335U 3.0/4.3GHz16GB 4800, 512GB SSD, FreeDos
SKU:
C68VKAT
Na stanju
1,084.82KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Garancija | 12m |
MFP HP ColorLaserJet MFP 4203dw
SKU:
123458
Na stanju
1,067.70KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 35 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža, WiFi |
| Garancija | Do 600 x 600 dpi; Do 38.400 x 600 poboljšanih dpi |
Aruba Instant On 1930 48G,4SFP1/10GbE; 10 Gb latency < 1.20?Sec; Throughput-130.95 Mpps, 176Gbps
SKU:
JL685A
Na stanju
1,094.98KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Memorija | 48xRJ45 1GbE,4xSFP+ 1/10GbE |
| Garancija | — |
Toner HP magenta 650A
SKU:
107745
Na stanju
1,315.73KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 15.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
Toner HP yellow 650A
SKU:
107744
Na stanju
1,315.73KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 15.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
Toner HP cyan 650A
SKU:
107658
Na stanju
1,315.73KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5525 |
| Broj stranica za ispis | 15.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5525 |
MFP HP LaserJet M438n
SKU:
118580
Na stanju
1,007.04KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A3 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A3 |
| Brzina čitanja | do 30 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | do 1200 x 1200 dpi |
Toner HP magenta 654A
SKU:
109804
Na stanju
1,288.28KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP Color LaserJet Enterprise M651 |
| Broj stranica za ispis | 15.000 str |
| Komplet | HP Color LaserJet Enterprise M651 |