Prikaz 157–168 od 813 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
HP
Skener HP ScanJet Pro 2000 s2
SKU:
119783
Na stanju
918.46KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Poslovna upotreba |
| Broj stranica za ispis | Uvlačenje u arke |
| Komplet | Poslovna upotreba |
| Brzina čitanja | CMOS CIS |
| Dimenzije | do 35 str/min |
| Garancija | A4 |
Monitor HP Series 7 Pro QHD 727pq 27in (8J4D8UT)
SKU:
125795
Na stanju
861.44KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | do 15cm |
| Garancija | Ne |
MFP HP LaserJet Pro MFP 4103fdn
SKU:
122379
Na stanju
860.22KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | poslovna upotreba |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža |
| Garancija | (1200 x 1200 dpi) |
MFP HP LaserJet 4103dw
SKU:
124464
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Broj stranica za ispis | maksimalne: 430 x 325 x 634 mm |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | do 40 str/min |
MFP HP Color Laser MFP 179fnw
SKU:
119049
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, mreža, WiFi |
| Garancija | do 600 x 600 dpi |
Monitor HP E27m G4 QHD USB-C (40Z29AA)
SKU:
123386
Na stanju
799.56KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Brzina čitanja | 150 mm |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 2 x 5 W |
Toner HP magenta 307A
SKU:
104398
Na stanju
1,034.34KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5225 |
| Broj stranica za ispis | 7300 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5225 |
Toner HP yellow 307A
SKU:
104397
Na stanju
1,034.34KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5225 |
| Broj stranica za ispis | 7300 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5225 |
Toner HP cyan 307A
SKU:
104396
Na stanju
1,034.34KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET CP5225 |
| Broj stranica za ispis | 7300 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET CP5225 |
Toner HP magenta 643A
SKU:
100571
Na stanju
1,025.14KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET 4700 |
| Broj stranica za ispis | 10.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET 4700 |
Toner HP yellow 643A
SKU:
100570
Na stanju
1,025.14KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP COLOR LASERJET 4700 |
| Broj stranica za ispis | 10.000 str |
| Komplet | HP COLOR LASERJET 4700 |