Prikaz svih 12 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Huawei
Huawei inverter 20kW | hibridni
SKU:
SUN2000-20K-MB0
Na stanju
7,937.54KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | 10G |
Huawei Baterija LiFePO4 5kWh
SKU:
LUNA2000-5-E0
Na stanju
6,552.00KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | — |
Huawei kontrolna jedinica 5kW
SKU:
LUNA2000-5KW-C0
Na stanju
2,784.60KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | — |
HUAWEI Smart Backup Box 3PH
SKU:
BACKUPBOXB1_3PHASE
Na stanju
1,998.36KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | — |
Huawei EV-Charger 3PH 22kW
SKU:
SCHARGER-22KT-S0
Na stanju
1,392.30KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Garancija | 3G |
Pametni sat Huawei Watch GT 2 46mm Classic Leather
SKU:
118968
Na stanju
536.54KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Boja | 1,39″ |
| Broj stranica za ispis | 45,9 x 45,9 x 10,7 mm |
| Komplet | 1,39″ |
| Brzina čitanja | Senzor brzine, žiroskop, magnetometar, optički čitač otkucaja srca, senzor ambijentalnog svjetla, barometar, kapacitivni |
| Dimenzije | senzor |
| Garancija | Android 4.4 ili noviji, iOS 9.0 ili noviji |
Pametni sat Huawei GT 2e 46mm Lava Red
SKU:
118966
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Boja | 455mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,39″ |
| Komplet | 455mAh |
| Brzina čitanja | 53 x 46.8 x 10.8 mm |
| Dimenzije | Senzori: Senzor akcelerometra Senzor žiroskopa Geomagnetski senzor, |
| Garancija | 24 mjeseca |
Pametni sat Huawei Watch GT 2e 46mm Graphite Black
SKU:
118965
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Boja | 455mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,39″ |
| Komplet | 455mAh |
| Brzina čitanja | 53 x 46.8 x 10.8 mm |
| Dimenzije | Senzori: Senzor akcelerometra Senzor žiroskopa Geomagnetski senzor, |
| Garancija | 24 mjeseca |
Pametni sat Huawei Watch GT 2e 46mm Mint Green
SKU:
118964
Na stanju
386.57KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Boja | 455mAh |
| Broj stranica za ispis | 1,39″ |
| Komplet | 455mAh |
| Brzina čitanja | 53 x 46.8 x 10.8 mm |
| Dimenzije | Senzori: Senzor akcelerometra Senzor žiroskopa Geomagnetski senzor, |
| Garancija | 24 mjeseca |
Pametni sat Huawei Watch GT Active Edition Dark Green
SKU:
118963
Na stanju
303.82KM Sa PDV-om| Brend | Huawei |
|---|---|
| Boja | 1.39″ |
| Broj stranica za ispis | 46,5 x 46,5 x 10,6 mm |
| Komplet | 1.39″ |
| Brzina čitanja | Izrada: Metal + plastika + keramika + silikon |
| Dimenzije | 24 mjeseca |
| Garancija | 454 x 454 piksela |