Prikaz 25–36 od 78 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Reolink
Reolink Smart IP kamera RP-PCT12M, 12MP, 4K, AI prepoznavanje, Ai pretraga videa
Na stanju
363.82KM Sa PDV-om
SKU:
127593
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 12 MB 1/2.49″ CMOS senzor, Objektiv: f=4.0 mm; F=1.6, sa IR-cut filterom |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 4512×2512 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE |
Reolink IP Kamera Trackmix Serija P760 4K, Dvojna leća, POE
Na stanju
363.52KM Sa PDV-om
SKU:
126865
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink NVR snimač NVS36 16MP, 36 kanalni, podrška do 48 TB HDD
Na stanju
358.96KM Sa PDV-om
SKU:
127743
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink IP Kamera Duo serija P757 POE, 16MP, 180°, IK10
Na stanju
358.96KM Sa PDV-om
SKU:
127740
| Brend | Reolink |
|---|
Reolink IP Kamera Duo serija P750 4K, 16MP, 180° panorama, POE
Na stanju
352.87KM Sa PDV-om
SKU:
127741
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 16 MP UHD Dual-Lens |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 7680×2160 |
| Dimenzije | Panoramska |
| Garancija | PoE IEEE 802.3af, 48V aktivno, DC 12,0 V?1 A, <12 W |
Reolink IP Kamera Argus serija B740X 4K, 180° dupla leća, nočni vid ColorX, Baterijska.
Na stanju
304.20KM Sa PDV-om
SKU:
126519
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5120×1440 Objektiv: f=4mm, fiksni, 1/1.8″ CMOS senzor |
| Dimenzije | Panoramska Vidno polje: Horizontalno: 180°, Vertikalno: 50° |
| Garancija | Baterija, solarni panel (prodaje se odvojeno) |
Reolink Smart IP Kamera 8MP 4K 125° Dome RP-PCT8M, IR 30m, POE, AI video
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om
SKU:
127591
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 3840×2160 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | PoE+ (high PoE) |
Reolink Samrt IP kamera RP-PCB8M 8MP, 4K, IR 30m, POE, AI video
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om
SKU:
127590
IP Kamera Reolink GO serija G430 LTE 3G/4G bijela
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om
SKU:
124899
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | Bežična vanjska sigurnosna kamera na baterije s podrškom za LTE 3G/4G |
| Komplet | Kamere za osnovnu upotrebu |
| Brzina čitanja | 5 MP |
| Dimenzije | 2880×1620 |
| Garancija | Rotirajuća panorama i nagib: panorama: 355°, nagib: 140° |
Reolink IP Kamera W437 4K, Wi-Fi 6, IK10, 5x zoom
Na stanju
296.60KM Sa PDV-om
SKU:
126862
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Broj stranica za ispis | 8 MP |
| Komplet | Kamera za osnovnu upotrebu bežična vanjska sigurnosna kamera |
| Brzina čitanja | 3840×2160, senzor: 1/2.8“ CMOS, video format H.265, 5x optički ZOOM |
| Dimenzije | Fiksni ugao gledanja: od 31° do 100° horizontalno, od 17° do 55° vertikalno, od 39° do 123° dijagonalno |
| Garancija | Adapter |
Reolink ALTAS B630 IP kamera + solarni panel 2, 4MP, 2K, WIFI 6, 20000mAh baterija, AI
Na stanju
278.64KM Sa PDV-om
SKU:
127739
| Brend | Reolink |
|---|---|
| Boja | Kamere za naprednu upotrebu |
| Broj stranica za ispis | 4 MP Nocni vid ColorX, 1/1,8-inch CMOS senzor |
| Komplet | Kamere za naprednu upotrebu |
| Brzina čitanja | 2560×1440 |
| Dimenzije | Fiksna |
| Garancija | Snaga baterije 20000mAh, uključen Reolink Solar Panel 2 |