Prikaz 37–48 od 92 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
TCL
TCL 65″C6KS 4K QD-Mini LED TV60Hz Google TV; Game Master;Dolby Atmos; Onkyo 2.1; HDR Premium;
Na stanju
1,297.40KM Sa PDV-om
SKU:
65C6KS
TCL Side by Side frižider631L, E, Invertersa dispenzerom za vodu
Na stanju
1,473.34KM Sa PDV-om
SKU:
RP631SSE1
TV TCL 4K HDR 75V6C
Na stanju
1,236.36KM Sa PDV-om
SKU:
126128
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | 4K HDR LED |
| Dimenzije | Google TV (Android 12) |
| Garancija | 4 K UHD |
TV TCL QLED 65P8K
Na stanju
1,169.03KM Sa PDV-om
SKU:
126749
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 165 cm (65”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 165 cm (65”) |
| Brzina čitanja | LCD |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR 10+, HLG |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om
SKU:
126645
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
TV TCL 4K HDR 75P6K
Na stanju
1,153.57KM Sa PDV-om
SKU:
127720
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 190 cm (75”) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 UHD |
| Komplet | 190 cm (75”) |
| Brzina čitanja | LED |
| Dimenzije | Google TV |
| Garancija | HDR10, HLG |
Samostojeći; Kombinovani Total NO Frost; 456LFast cooling; Static Coolin
Na stanju
1,236.90KM Sa PDV-om
SKU:
RP456BLE0EE
TV TCL 4K QD-MiniLED 55C61K
Na stanju
1,054.22KM Sa PDV-om
SKU:
126126
| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 3840 x 2160 UHD |
| Broj stranica za ispis | 4k QD – MiniLED |
| Komplet | 3840 x 2160 UHD |
| Brzina čitanja | Google TV (Android 11) |
| Dimenzije | 120 Hz |
| Garancija | 2x10W + 20W Onkyo audio, Dolby Atmos, DTS Virtual X |