Prikaz 13–24 od 27 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
24
LED Ring HAMA Spot Light Steady 120 II
Na stanju
126.76KM Sa PDV-om
SKU:
121820
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | LED svjetlo sa 160 LED-ova, USB-A priključak dužine 290cm, 10 načina podešavanja svjetla, sa Bluetooth okidačem, |
Blender Electrolux E3SB1-4ST
Na stanju
97.34KM Sa PDV-om
SKU:
123903
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Boja nehrđajućeg čelika |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Boja nehrđajućeg čelika |
| Brzina čitanja | 300W |
| Dimenzije | Blender |
Mikser sa posudom Electrolux EHM4B
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
125049
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4b/ |
| Brzina čitanja | 500W |
Ručni mikser Electrolux EHM4W
Na stanju
82.75KM Sa PDV-om
SKU:
125039
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | https://www.electrolux.hr/kitchen/small-kitchen-appliances/hand-mixers/hand-mixer/ehm4w/ |
| Brzina čitanja | 500W |
| Dimenzije | Mikser sa posudom |
STATIV HAMA TRIPOD STAR 64 185 3D
Na stanju
77.65KM Sa PDV-om
SKU:
118621
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminij, 4000g, maksimalna visina 69-185cm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Aluminij, 4000g, maksimalna visina 69-185cm |
HUB DLINK 7x USB 2.0
Na stanju
66.92KM Sa PDV-om
SKU:
107983
| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | 7 portni USB 2.0 hub |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 7 portni USB 2.0 hub |
STATIV HAMA TRIPOD ACTION 165 3D
Na stanju
55.95KM Sa PDV-om
SKU:
118619
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Maksimalna visina: 61-165cm, aluminij, 4000g, priključak 6.4mm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Maksimalna visina: 61-165cm, aluminij, 4000g, priključak 6.4mm |
Pegla Electrolux E5SI2-6OG
Na stanju
42.59KM Sa PDV-om
SKU:
123904
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Snaga 2800 WKontinuirana para 26 g/minDodatni udar pare: 110 g/min GLISSIUM™ 80 |
| Brzina čitanja | 2800W |
| Dimenzije | Pegla |
STATIV HAMA FLEXPRO F.S. GOPRO, CAM. BLACK 27
Na stanju
37.69KM Sa PDV-om
SKU:
118622
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 3 u 1 sistem za smartfone, GoPro kamere i aparate sa 1/4 priključcima |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 3 u 1 sistem za smartfone, GoPro kamere i aparate sa 1/4 priključcima |
STATIV HAMA TRIPOD STAR 700EF DIGITAL
Na stanju
28.55KM Sa PDV-om
SKU:
118620
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Aluminijum, maksimalna visina 42.5-125 cm |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | Aluminijum, maksimalna visina 42.5-125 cm |
USB HUB HAMA 2.0 1:4 sa napajanjem, crni
Na stanju
33.69KM Sa PDV-om
SKU:
119740
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | USB 2.0, 1,5m dužina kabla, sa punjenjem |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | USB 2.0, 1,5m dužina kabla, sa punjenjem |
STATIV HAMA MINI TRIPOD FLEX S. GOPRO BLACK 14
Na stanju
23.99KM Sa PDV-om
SKU:
118623
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 2 u 1 sistem za smartfone i GoPro kamere |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | 2 u 1 sistem za smartfone i GoPro kamere |