Prikaz 1–12 od 30 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
A
Mašina za veš Electrolux EW9F7417WCE
SKU:
125356
Na stanju
1,963.91KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW9F161B
SKU:
118708
Na stanju
1,956.62KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 10 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 10 kg |
| Brzina čitanja | 1600 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Elelctrolux EW8F348SCI
SKU:
124849
Na stanju
1,782.61KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW8F4484EU
SKU:
124993
Na stanju
1,475.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 8 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 8 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Mašina za veš Electrolux EW7FG4492UDE
SKU:
124815
Na stanju
1,456.51KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 9 kg |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 9 kg |
| Brzina čitanja | 1400 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Ugradbena pećnica Electrolux EOE8P38X
SKU:
125976
Na stanju
1,224.11KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 72 l |
| Broj stranica za ispis | A |
| Komplet | 72 l |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Pirolitičko čišćenje |
| Garancija | 24 |