Prikaz svih 8 rezultataSorted by popularity
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Tastatura i miš wireless HP 235 (1Y4D0UT)
SKU:
125858
Na stanju
76.58KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | 2 x AAA (keyboard); 1 x AA (mouse) |
Miš HP 105 žičani (822M9UT)
SKU:
124923
Na stanju
22.93KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical |
| Dimenzije | Up to 1600 dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP 245 Bluetooth
SKU:
123916
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optical sensor |
| Dimenzije | 1600dpi |
| Garancija | crna |
Miš HP bežični 235 Slim (4E407AA)
SKU:
121407
Na stanju
43.16KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | 1000 DPI – 1600 DPI (Default value: 1200 DPI) |
| Dimenzije | 3 |
| Garancija | 1 x AA battery |