Prikaz 61–72 od 93 rezultataSorted by price: low to high
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
RUKSAK HAMA CAPE TOWN 2U1 15.6” ZA LAPTOP
Na stanju
39.97KM Sa PDV-om
SKU:
115127
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Polyester |
| Garancija | 41 x 14.5 x 49 cm |
Torba Port HANOI II 15,6″
Na stanju
47.18KM Sa PDV-om
SKU:
117174
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 43 x 31 x 8 cm |
Miš + tastatura PORT 911250SLO
Na stanju
47.33KM Sa PDV-om
SKU:
127360
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | mali (do 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | mali (do 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički senzor |
| Dimenzije | 1000 dpi |
| Garancija | crna |
Tastatura i miš MANHATTAN MWK7350
Na stanju
52.42KM Sa PDV-om
SKU:
125738
| Brend | Manhattan |
|---|---|
| Boja | Da |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | Da |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 2xAAA + 1xAA |
| Garancija | 106 x 63 x 38 mm |
Torba Port HANOI II 17,3″
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om
SKU:
117173
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 43,94 cm (17,3″) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 43,94 cm (17,3″) |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 600D polyester |
| Garancija | 45,5 x 32 x 9 cm |
Miš Port Rechargeable Bluetooth Combo Pro
Na stanju
60.93KM Sa PDV-om
SKU:
120153
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | veliki (iznad 10 cm) |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | veliki (iznad 10 cm) |
| Brzina čitanja | Optički |
| Dimenzije | 1000/1600/2400 dpi |
| Garancija | crna |