Prikaz 49–60 od 99 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Crna
Aparat za kafu DELONGHI Stilosa EC260.BK
SKU:
121758
Na stanju
337.66KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 24 mjeseca |
| Broj stranica za ispis | 1l |
| Komplet | 24 mjeseca |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Podesivi Cappuccino sistem |
| Garancija | 205 x 343 x 285 |
Zvučnici Genius SW-2.1 350
SKU:
121597
Na stanju
142.83KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | Drvena |
| Garancija | Niskotonac 40Hz-160Hz |
Zvučnici Genius SW-G2.1 300
SKU:
121596
Na stanju
96.96KM Sa PDV-om| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | 3,5 mm |
| Broj stranica za ispis | Ne |
| Komplet | 3,5 mm |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | drvo |
| Garancija | Niskotonac: 40Hz-180Hz |
Slušalice Hama Urage Soundz 710 7.1″ Gaming
SKU:
121472
Na stanju
85.18KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | Kontrola jačine zvuka, dugino osvetljenje |
Slušalice Hama “Sea” In Ear, usb-c, crna
SKU:
121471
Na stanju
20.97KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | zaštita od preloma kabla |
Slušalice BT “Spirit Chop” Hama, true wireless
SKU:
121469
Na stanju
77.31KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | baterija: trajanje 4h, punjenje 3h |
Slušalice Hama In-ear Thomson “EAR3005” Crne
SKU:
121461
Na stanju
11.79KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 – 20000 Hz |
Slušalice UVI Gear gaming Wrath
SKU:
121427
Na stanju
106.47KM Sa PDV-om| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Over-the-head |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-the-head |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20Hz ~ 20KHz |
| Garancija | 7.1 virtualni surround zvuk |
Hama “Spirit Calypso” Bluetooth® slušalice OverEar Black
SKU:
121084
Na stanju
49.80KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | Over-Ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | Over-Ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 hz- 20kHz |
| Garancija | Answer button, Extra Bass Boost, QuickPair, Volume control |
Hama “Spirit Go” Bluetooth® Headphones, crne
SKU:
121080
Na stanju
56.35KM Sa PDV-om| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | In-ear |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | In-ear |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 20 Hz – 20 kHz |
| Garancija | 24 mj |