Prikaz svih 10 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Monitor HP Series 5 Pro QHD Conferencing 527pm (9E0Y9UT)
Na stanju
988.83KM Sa PDV-om
SKU:
127065
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | DA |
Monitor HP Series 7 Pro QHD 727pq 27in (8J4D8UT)
Na stanju
861.44KM Sa PDV-om
SKU:
125795
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | do 15cm |
| Garancija | Ne |
MFP HP LaserJet 4103dw
Na stanju
812.91KM Sa PDV-om
SKU:
124464
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Broj stranica za ispis | maksimalne: 430 x 325 x 634 mm |
| Komplet | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/printers/product-details/38347996 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | do 40 str/min |
Monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
Na stanju
727.97KM Sa PDV-om
SKU:
126904
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | Docking monitor |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | Ne |