Prikaz 1–12 od 83 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Objektiv CANON RF70-200mm F2.8 L IS USM Z BK
SKU:
126849
Na stanju
7,963.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 2.8 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 88,5 x 199 |
Monitor TCL Dual 4K QD-Mini LED 57in
SKU:
126628
Na stanju
4,723.34KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 144,78 cm (57″) |
| Broj stranica za ispis | 7680×2160 (DUHD) |
| Komplet | 144,78 cm (57″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Objektiv CANON RF70-200MM F4 L IS USM
SKU:
124376
Na stanju
4,049.25KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | zoom |
| Broj stranica za ispis | tele |
| Komplet | zoom |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 83,5 x 1195 |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
SKU:
126742
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Objektiv CANON RF100-400MM F5.6-8 IS USM
SKU:
122341
Na stanju
1,776.83KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | standardni |
| Broj stranica za ispis | 5.6-8 |
| Komplet | standardni |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
Sušilica ELECTROLUX EW7D394UE
SKU:
126740
Na stanju
1,823.98KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
SKU:
126644
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Aparat za kafu DELONGHI EC9255.M La Specialista Arte Evo
SKU:
125016
Na stanju
1,695.92KM Sa PDV-om| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,7l |
| Broj stranica za ispis | silver |
| Komplet | 1,7l |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 285x365x400 |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
SKU:
126645
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
SKU:
127117
Na stanju
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Sušilica ELECTROLUX EW6D285DE
SKU:
126636
Na stanju
1,130.40KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Monitor HP Series 5 Pro QHD Conferencing 527pm (9E0Y9UT)
SKU:
127065
Na stanju
988.83KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | DA |