Prikaz 1–12 od 83 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Da
Mesh Range Extender DLINK AX3000 Wi-Fi 6 E30/E
SKU:
127392
Na stanju
193.47KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x 10/100/1000 Gigabit port |
| Garancija | 2403 Mbps 5 GHz (802.11ax); 574 Mbps 2.4 GHz (802.11n) |
Switch TP-Link Omada 16-Port Gigabit Rackmount TL-SG1016
SKU:
127194
Na stanju
156.96KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 16 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Metal |
| Garancija | Switching Capacity 32Gbps Packet Forwarding Rate 23.8Mpps MAC Address Table 8K |
Switch TP-Link Omada 24-Port Gigabit TL-SG1024D
SKU:
127192
Na stanju
206.86KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Broj stranica za ispis | 24 |
| Komplet | za osnovnu upotrebu – unmanaged |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Metal |
| Garancija | Switching Capacity 48Gbps Packet Forwarding Rate 35.7Mpps MAC Address Table 8K |
Switch TP-Link Omada 10-Port Gigabit Smart SG2210P
SKU:
127178
Na stanju
302.98KM Sa PDV-om| Brend | TP-Link |
|---|---|
| Boja | za zahtjevnu upotrebu – smart |
| Broj stranica za ispis | 10 |
| Komplet | za zahtjevnu upotrebu – smart |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 8-Port Gigabit |
| Garancija | 2 SFP Slots |
Sušilica ELECTROLUX EW7D384VE
SKU:
127117
Na stanju
1,207.06KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 638 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |
Monitor HP Series 5 Pro QHD Conferencing 527pm (9E0Y9UT)
SKU:
127065
Na stanju
988.83KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 16:9, Anti-glare |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | 16:9, Anti-glare |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | DA |
Router Dlink AX1500 Wi-Fi 6
SKU:
126919
Na stanju
104.95KM Sa PDV-om| Brend | D-Link |
|---|---|
| Boja | Wi-Fi 6 Router |
| Broj stranica za ispis | 802.11ax Wi Fi 6 |
| Komplet | Wi-Fi 6 Router |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 4 |
| Garancija | Vanjske |
Monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C 527pu (9E0G5AA)
SKU:
126904
Na stanju
727.97KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 2560 x 1440 ( QHD ) |
| Komplet | Docking monitor |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 150 mm |
| Garancija | Ne |
Objektiv CANON RF70-200mm F2.8 L IS USM Z BK
SKU:
126849
Na stanju
7,963.75KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | tele |
| Broj stranica za ispis | 2.8 |
| Komplet | tele |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | RF |
| Garancija | 88,5 x 199 |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60771UG 600 XL
SKU:
126744
Na stanju
905.00KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 145m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 145m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 750x315x315 |
| Garancija | DA |
Prečišćivač zraka ELECTROLUX EPO60571UG 600
SKU:
126743
Na stanju
819.82KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | 108m2 |
| Broj stranica za ispis | Da |
| Komplet | 108m2 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 590x315x315 |
| Garancija | DA |
Sušilica ELECTROLUX EW7D495UDE
SKU:
126742
Na stanju
2,025.97KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 596 x 636 x 850 mm |
| Garancija | 60 mjeseci |