Prikaz 13–24 od 83 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Shredder Dahle 606,5 listova,P6,60l
SKU:
113625
Na stanju
3,154.55KM Sa PDV-om| Brend | NOVUS-DAHLE |
|---|---|
| Boja | 0,8 x 12 mm |
| Broj stranica za ispis | 5 listova |
| Komplet | 0,8 x 12 mm |
| Brzina čitanja | 60 listova |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |
Monitor HP Series 3 Pro FHD 327pf (B0CG3UT)
SKU:
126902
Na stanju
338.51KM Sa PDV-om| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Broj stranica za ispis | 16:9 |
| Komplet | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
OBJEKTIV CANON RF 45MM F1.2 STM
SKU:
126853
Na stanju
1,051.71KM Sa PDV-om| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | fiksni |
| Broj stranica za ispis | širokokutni |
| Komplet | fiksni |
| Brzina čitanja | 1.2 |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | 67mm |
Monitor TCL HDR Professional 4K QLED 27R83U 27in
SKU:
126645
Na stanju
1,276.38KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 68,58 cm(27″) |
| Broj stranica za ispis | 3840 x 2160 ( 4K ) |
| Komplet | 68,58 cm(27″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | Ne |
Monitor TCL HDR QD-Mini LED 34R83Q 34in
SKU:
126644
Na stanju
1,624.60KM Sa PDV-om| Brend | TCL |
|---|---|
| Boja | 86,36 cm (34″) |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | 86,36 cm (34″) |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | Ne |
| Garancija | DA |