Prikaz svih 5 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
siva
Samostojeća mašina za suđe ELECTROLUX ESA47210SX
Na lageru
1,095.12KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
127413
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | A |
Aparat za kafu DELONGHI EC890.GR
Na lageru
681.41KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
125556
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,1L |
| Broj stranica za ispis | 1/2 ŠOLJICE |
| Komplet | 1,1L |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 14,9X30,5X33CM |
ZVUČNICI GENIUS SP-Q160 USB SIVA
Na lageru
20.97KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
117201
| Brend | Genius |
|---|---|
| Boja | USB |
| Broj stranica za ispis | USB i 3,5mm jack |
| Komplet | USB |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 2 x 3W RMS |
Ruksak Port PORTLAND 15,6″
Na lageru
39.28KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
113378
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | 39,6 cm (15,6″) |
| Broj stranica za ispis | za tablete do 25,4 cm (10,1″) |
| Komplet | 39,6 cm (15,6″) |
| Brzina čitanja | Ne |
| Dimenzije | siva |
| Garancija | 33 x 46 x 5 cm |