Prikaz 1–12 od 62 rezultataSorted by price: high to low
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S14-30 PZ CONTENT CREATOR 5GHZ
Na stanju
2,361.49KM Sa PDV-om
SKU:
126837
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V+RF-S 14-30 SEE
Na stanju
2,247.30KM Sa PDV-om
SKU:
126443
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
Na stanju
1,895.59KM Sa PDV-om
SKU:
122320
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje Electrolux EW8W4402QE
Na stanju
1,955.40KM Sa PDV-om
SKU:
125353
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 1,1 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 7 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R50 V Body
Na stanju
1,709.45KM Sa PDV-om
SKU:
126525
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 25,5 mil pixela |
| Komplet | 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS250D1855 BK
Na stanju
1,467.37KM Sa PDV-om
SKU:
115676
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 7,6 cm (3,0″) |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | Wi-fi |
| Dimenzije | , Bluetooth |
| Garancija | Ne |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om
SKU:
124984
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Monitor HP Series 5 Pro WQHD Conferencing 534pm (9E0Z2UT)
Na stanju
1,324.91KM Sa PDV-om
SKU:
127064
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | VA; LCD, Anti-glare, Docking monitor |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | VA; LCD, Anti-glare, Docking monitor |
| Brzina čitanja | WQHD (3440 x 1440) |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |