Prikaz 37–48 od 63 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filter cijena
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Ne
Printer EcoTank Epson L1270
Na lageru
389.40KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
124131
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 40 str/min |
| Garancija | Ne |
MFP CANON MAXIFY GX1040
Na lageru
987.76KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123892
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | poslovna upotreba |
| Dimenzije | 18 str/min (mono); 13 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
MFP HP DeskJet 2876 AiO
Na lageru
154.09KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
123608
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 7,5 str/min (mono), 5,5 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
Električni bicikl RKS NE-10 SIVA
Na lageru
1,118.81KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122513
| Brend | RKS Motor |
|---|---|
| Boja | 36V 10 Ah |
| Broj stranica za ispis | 40-60 km |
| Komplet | 36V 10 Ah |
| Brzina čitanja | disk kočnice |
| Dimenzije | SHIMANO 7 SPEED |
| Garancija | Ne |
Fotoaparat CANON EOS R10 BODY
Na lageru
1,895.59KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122320
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | iznad 24 mil pixela |
| Broj stranica za ispis | 24,2 MP |
| Komplet | iznad 24 mil pixela |
| Brzina čitanja | 7,5 cm (2,95”) |
| Dimenzije | WiFi/Bluetooth |
| Garancija | Ne |
MFP CANON PIXMA G3470 WHITE
Na lageru
399.67KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122308
| Brend | CANON |
|---|---|
| Boja | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | inkjet kolor (sa inktank spremnicima) |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | 11str/min (mono); 6str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
Monitor HP P34hc G4 USB-C (21Y56AA)
Na lageru
714.63KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
122065
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Curved, Micro Edge |
| Broj stranica za ispis | 3440 x 1440 ( UWQHD) |
| Komplet | Curved, Micro Edge |
| Brzina čitanja | 21:9 |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | Ne |
MFP HP Smart Tank 519 AiO
Na lageru
418.58KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
120777
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP termalni inkjet |
| Broj stranica za ispis | A4 |
| Komplet | HP termalni inkjet |
| Brzina čitanja | kućni korisnici i mali uredi |
| Dimenzije | do 22 str/min (mono), do 16 str/min (boja) |
| Garancija | Ne |
Printer HP LaserJet M111w
Na lageru
251.15KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
120587
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 20 str/min |
| Dimenzije | USB, WiFi |
| Garancija | Ne |
Matrični printer Epson PLQ-50
Na lageru
942.08KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
119865
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | USB/Paralelni/Serijski |
| Broj stranica za ispis | Hi-Speed USB – compatible with USB 2.0 specification, IEEE 1284, RS-232 |
| Komplet | USB/Paralelni/Serijski |
| Brzina čitanja | 1 original + 6 kopije |
| Dimenzije | Ultra Speed-Draft: 10 cpi: 630 znakova/s, HighSpeed-Draft: 10 cpi: 560 znakova/s, Nacrt: 10 cpi: 420 znakova/s, LQ: 10 c |
| Garancija | Ne |
MFP EPSON EcoTank M2120
Na lageru
530.08KM Sa PDV-om
Šifra artikla:
118231
| Brend | EPSON |
|---|---|
| Boja | A4 |
| Broj stranica za ispis | kućni korisnici i mali uredi |
| Komplet | A4 |
| Brzina čitanja | do 40 str/min |
| Dimenzije | 15 Stranica/min MonokromBrzina ispisa 32 Stranica/min Monokrom (obični papir) |
| Garancija | Ne |