Prikaz 13–24 od 329 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
Docking ASUS DC300 3 DISPLAY USB-C DOCK/EU
Na stanju
505.71KM Sa PDV-om
SKU:
127283
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS DC310 USB-C STAND DOCK/EU
Na stanju
416.21KM Sa PDV-om
SKU:
127282
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking ASUS DC100 USB-C MINI DOCK/WW//
Na stanju
192.44KM Sa PDV-om
SKU:
127279
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
USB-C Kabal ASUS ROG LCR50 USB-C 1.5M CBL/BK/WW
Na stanju
58.19KM Sa PDV-om
SKU:
127275
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | ROG 240W USB-C Cable, 240 W, USB-C, 480 Mbps, Woven Aluminium. |
| Broj stranica za ispis | Model Name, LCR50 |
| Komplet | ROG 240W USB-C Cable, 240 W, USB-C, 480 Mbps, Woven Aluminium. |
| Brzina čitanja | 53 g |
| Dimenzije | 1,5 m |
Docking ASUS ROG Bulwark DG300 7-in-1 140W HDMI2.1 4K, 10Gbps
Na stanju
446.04KM Sa PDV-om
SKU:
127281
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Broj stranica za ispis | 1 x Upstream port for computer side (TYPE C receptacle), 1 x Downstream port for computer side (Type C receptacle), |
| Komplet | 3 x Downstream port for computer side (USB 3.0 Type A receptacle), |
| Brzina čitanja | 1 x MIC in port, 1 x Audio out port, 3 x USB 3.0 port up to 10Gbps, 1 x USB 3.0 Charging port, 1 x Smart card reader, |
| Dimenzije | 1 x VGA port, 1 x Standard HDMI port2.0, 1 x 10/100/1000M LAN port, 1 x DC-in jack, 1x Thunderbolt 3.0,2 x Display 1.4 |
| Garancija | 99mmx161.5mmx40.6mm |
Docking PORT stalak za laptop 2 X 4K USB PORT
Na stanju
351.00KM Sa PDV-om
SKU:
126783
| Brend | Port designs |
|---|
Monitor PORT FULL HD LCD 15,6″
Na stanju
407.16KM Sa PDV-om
SKU:
126782
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Ostali dodaci |
| Broj stranica za ispis | USB-A 2.0 priključak; 3,5 mm audio priključak; ugrađeni zvučnici i integrirana podrška za savršenu stabilnost |
| Komplet | Ostali dodaci |
| Brzina čitanja | 24 mjeseca |
Docking HP Thunderbolt 4 Ultra 280W G6 (AW5M5UT)
Na stanju
909.98KM Sa PDV-om
SKU:
126662
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Broj stranica za ispis | 1x HDMI 2.1, 2x DisplayPort 1.4, 1x RJ45 (2.5 GbE) |
| Komplet | 1x USB-C (Thunderbolt 4)1x USB-C 3.1/3.2 Gen 2 / Supports 15 W Power Delivery3x USB-A 3.1/3.2 Gen 22x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 |
| Brzina čitanja | Resolution up to 8K |
| Dimenzije | 4 Displays Supported:5120 x 2880 at 60 Hz (Single)3840 x 2160 at 60 Hz (Dual)2560 x 1440 at 60 Hz (Triple)3840 x 2160 at 60 Hz (Quad) |
| Garancija | 12.1 x 12.1 x 4.95 cm |
Punjač ASUS AC 65W – U65W-01 ADAPTER/EU- univerzalni: 4,0; 4,5; 5,5mm
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
126269