Prikaz 49–60 od 329 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Adapteri i Kablovi
6-in-1USB-C Hub with HDMI/Ethernet/Card Reader/pwr/ DUB-M610
Na stanju
138.99KM Sa PDV-om
SKU:
123984
| Brend | D-Link |
|---|
Adapter HP HP USB-C to VGA
Na stanju
14.93KM Sa PDV-om
SKU:
123787
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HP USB-C to RJ45 Adapter |
| Broj stranica za ispis | 0.02 kg |
| Komplet | HP USB-C to RJ45 Adapter |
| Brzina čitanja | 180 x 20.6 x 16.5 mm |
| Dimenzije | 12M |
Adapter HP HDMI na VGA (H4F02AA)
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
123776
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | HDMI to VGA Adapter |
| Broj stranica za ispis | Resolution (maximum)1080P and 720P HD; 1080 x 1920 |
| Komplet | HDMI to VGA Adapter |
| Brzina čitanja | 40 g |
| Dimenzije | 18 x 54 x 160.2 mm |
Adapter ASUS ROG 100W USB-C AC100-00(A20-100P1A)/EU
Na stanju
147.69KM Sa PDV-om
SKU:
123672
| Brend | ASUS |
|---|
Adapter HP 65W USB-C LC Power (1P3K6AA)
Na stanju
70.11KM Sa PDV-om
SKU:
122906
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-C® port |
| Broj stranica za ispis | 65 W, 1.6 A at 90 VAC max, 180 cm (power cord); 180 cm (USB Type-C® cable) |
| Komplet | USB Type-C® port |
| Brzina čitanja | 235g |
| Dimenzije | 9 x 5.1 x 2.85 cm |
Adapter HP USB-A 3.0 na RJ-45 G2
Na stanju
49.23KM Sa PDV-om
SKU:
122777
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | USB Type-A port |
| Broj stranica za ispis | Dužina kabla 8,1 cm |
| Komplet | USB Type-A port |
| Brzina čitanja | 0.021 kg |
| Dimenzije | 17,22 x 2,1 x 1,5 cm |
Punjač ASUS (U90W-01) – 90W, 4.0,4.5,5.5mm
Na stanju
117.86KM Sa PDV-om
SKU:
122678
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 90W napajanja za kompatibilne ASUS uređaje sa utikačem od 4,0, 4,5 ili 5,5 mm |
| Broj stranica za ispis | 90W, DC 19.0V / 4.74A, utikač 4.0, 4.5 i 5.5mm *Više informacija na asus.com ->ASUS 90W univerzalni adapter |
| Komplet | 90W napajanja za kompatibilne ASUS uređaje sa utikačem od 4,0, 4,5 ili 5,5 mm |
| Brzina čitanja | puni većinu uređaja – za informacije o napajanju laptopa pogledajte stranicu proizvođača |
| Dimenzije | 230 g |
| Garancija | 12 mj |
Punjač ASUS AC 65W – U65W-01 ADAPTER/EU- univerzalni: 4,0; 4,5; 5,5mm
Na stanju
102.93KM Sa PDV-om
SKU:
122542
Punjač PORT za ACER/TOSHIBA* 90W
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om
SKU:
122405
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Acer/Toshiba |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | Acer/Toshiba |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala Acer/Toshiba |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Punjač PORT za ASUS 90W
Na stanju
85.65KM Sa PDV-om
SKU:
122404
| Brend | Port designs |
|---|---|
| Boja | Asus |
| Broj stranica za ispis | ulazni napon: 100V – 240V AC, izlazni napon: 19V DC, izlazna snaga: 90 W |
| Komplet | Asus |
| Brzina čitanja | Duljina kabela: 1,8 m za DC priključak, 1,2 m za AC priključak, kompatibilan s većinom prijenosnih računala Asus |
| Dimenzije | 468 g |
| Garancija | 120 mj |
Hub Dlink 8u1 sa USB-C/HDMI/Ethernet/Card DUB-M810
Na stanju
175.50KM Sa PDV-om
SKU:
122300
| Brend | D-Link |
|---|