Prikaz 253–264 od 399 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Severin
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Bijela tehnika
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EEA17200L
SKU:
123585
Na stanju
845.68KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 13 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Opcija odgode starta: 3h |
Frižider Electrolux sa zamrzivačem LNT7ME32X3
SKU:
123375
Na stanju
1,664.59KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | Inox |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 180 cm do 189 cm |
| Garancija | 101 l |
Filter za napu Electrolux ECFB02
SKU:
123371
Na stanju
37.73KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugljeni filtar, |
| Broj stranica za ispis | 190x40x0 mm |
| Komplet | Ugljeni filtar, |
Ugradbena ploča Electrolux LIT30231C, indukcija
SKU:
122946
Na stanju
625.43KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Crna |
| Dimenzije | 30 cm |
| Garancija | 270x490x44 |
Ugr. ploča sa integr. napom Electrolux KCC83443
SKU:
122713
Na stanju
2,819.32KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija sa integrisanom napom |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 + Bridge |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60424CK, indukcija
SKU:
122711
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ugradbena pećnica Electrolux EOF5H40BX
SKU:
122705
Na stanju
655.85KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 65 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Antifinger inox |
| Garancija | Dvoslojna |
Ugradbena pećnica Electrolux EOD3H50TX
SKU:
122700
Na stanju
899.21KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 72 l |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | Antifinger inox |
| Dimenzije | Emajlirana površina |
| Garancija | DA |
Ugradbena perilica posuđa Electrolux EES48200L
SKU:
122698
Na stanju
1,028.20KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | 14 |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | Potpuno integrisano |
| Garancija | Odgoda starta 1-24 h |
Ugradbena ploča Electrolux KDI641723K, ind. + plin
SKU:
122659
Na stanju
938.16KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcija + plin |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch + Mehaničko |
Ugradbena ploča Electrolux LIB60420CK, indukcija
SKU:
122658
Na stanju
676.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |