Prikaz 241–252 od 457 rezultataSorted by average rating
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
AMD
ANKER
AOC
APC
Apple
Arctic
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
COUGAR GAMING
D-Link
DELL
Delonghi
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
Intel
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
LORGAR
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Samsung
Sony
TCL
Tesla
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Mali kućanski aparati
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MG23K3523AK/E2
SKU:
126978
Na stanju
307.85KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi + roštilj |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | 275 x 392 x 489 mm |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20C852FTB/GE
SKU:
126962
Na stanju
1,209.49KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 210 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 2,43 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS20B75ACR5/GE
SKU:
126961
Na stanju
873.67KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 200 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Digitalni inverterski motor; Razina buke: 86 dBA |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2.6 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS15A6031R1/GE
SKU:
126960
Na stanju
556.08KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 150 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 86 dBA; Kapacitet spremnika za prašinu: 0.8 L |
| Dimenzije | Odvojiva baterija; Vrijeme punjenja 210 min; Periv spremnik za prašinu |
| Garancija | 2,3 kg |
Mikrovalna pećnica SAMSUNG MS23K3515AS/E2
SKU:
126959
Na stanju
233.62KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | Mikrovalovi |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 23 l |
| Dimenzije | 800 W |
| Garancija | srebro |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DGS/GE
SKU:
126957
Na stanju
2,140.35KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Razina buke: 87 dBA |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 min |
| Garancija | 9.1 kg |
Štapni usisivač SAMSUNG VS80F28DFP/GE
SKU:
126956
Na stanju
1,808.17KM Sa PDV-om| Brend | Samsung |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | 280 W |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Kapacitet spremnika za prašinu: 0,5 l |
| Dimenzije | Vrijeme punjenja: 210 minuta; Broj načina čišćenja: 5; Razina buke: 87 dBA |
| Garancija | 8,9 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX EP61HB21UV
SKU:
126755
Na stanju
433.19KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Razina buke: 79 dB(A); Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Boja: Shell White |
| Dimenzije | 2.488 kg |
Štapni usisivač ELECTROLUX ES31CB18GG
SKU:
126754
Na stanju
288.38KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Uspravan |
| Broj stranica za ispis | Boja: Granit siva; Razina buke 79 dB(A) |
| Komplet | Uspravan |
| Brzina čitanja | Vrijeme punjenja baterije: 4,5 sati |
| Dimenzije | 2.65 kg |
Usisivač ELECTROLUX EB61C2DBP, sa vrećicom
SKU:
126753
Na stanju
300.55KM Sa PDV-om| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Vrećica |
| Broj stranica za ispis | 232 W |
| Komplet | Vrećica |
| Brzina čitanja | Razina buke cijelog usisivača 73 dB(A) |
| Dimenzije | Dužina kabla 9m |
| Garancija | 6.77 kg |