Prikaz 697–708 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Kuhinjska napa Electrolux LFG719X
Na stanju
730.08KM Sa PDV-om
SKU:
125144
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | Potpuno ugradbena |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 80 cm |
| Dimenzije | inox |
| Garancija | 3+intenzivna,Electronic push buttons,LED spotlight |
Sušilica Electrolux EW6D295GE
Na stanju
1,586.70KM Sa PDV-om
SKU:
125143
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | DA |
Ugradbena ploča Electrolux EIT61443B
Na stanju
1,067.13KM Sa PDV-om
SKU:
125141
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbena |
| Broj stranica za ispis | indukcijska |
| Komplet | Ugradbena |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | Crna |
| Garancija | Touch |
Ventilator vertikalni Levoit LTF-F362
Na stanju
220.55KM Sa PDV-om
SKU:
125116
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | 4 moda rada, 12 brzina, 70m2 domet |
| Broj stranica za ispis | Oscilacija 90°, 16,5?×?16,5?×?92?cm, sleep mode |
| Komplet | 4 moda rada, 12 brzina, 70m2 domet |
| Brzina čitanja | 24mj |
| Dimenzije | 220–240?V (oko 26?W) |
Ovlaživač zraka LEVOIT LUH-D302-WEU
Na stanju
111.03KM Sa PDV-om
SKU:
125115
| Brend | LEVOIT |
|---|---|
| Boja | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Broj stranica za ispis | Cool: 300 ml/h; Warm: 550 ml/h |
| Komplet | https://levoit.com/products/lv600s-smart-hybrid-ultrasonic-humidifier |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1x Smart Hybrid ultrazvučni ovlaživač zraka; 3 × Aroma jastučići (1 unaprijed instaliran) |
| Garancija | DA |
Štednjak Electrolux LKM660022X
Na stanju
1,011.17KM Sa PDV-om
SKU:
125035
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeći |
| Broj stranica za ispis | staklokeramika |
| Komplet | Samostojeći |
| Brzina čitanja | 4 |
| Dimenzije | A |
| Garancija | DA |