Prikaz 709–720 od 945 rezultataSorted by latest
Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Kućanski aparati
Aparat za kafu DELONGHI EC9255.M La Specialista Arte Evo
Na stanju
1,695.92KM Sa PDV-om
SKU:
125016
| Brend | Delonghi |
|---|---|
| Boja | 1,7l |
| Broj stranica za ispis | silver |
| Komplet | 1,7l |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 285x365x400 |
Mašina za pranje i sušenje veša Electrolux EW7W268
Na stanju
1,455.30KM Sa PDV-om
SKU:
124984
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | 5 kg |
| Dimenzije | A |
| Garancija | Ne |
Sušilica Electrolux EW8D495MCE
Na stanju
1,839.80KM Sa PDV-om
SKU:
124983
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 9 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Toplotna pumpa |
| Garancija | DA |
Prečišćivač Zraka Hama smart
Na stanju
226.63KM Sa PDV-om
SKU:
124971
| Brend | HAMA |
|---|---|
| Boja | 24 |
| Broj stranica za ispis | 65 m3/h |
| Komplet | 24 |
| Brzina čitanja | Da |
| Dimenzije | 1xPrečišćivač zraka, 1xExtra Filter, 2xTrue HEPA i filter sa aktivnim ugljem (1preinstaliran), uputstvo za korištenje |
| Garancija | 24,4×54,4×24,4cm |
Ugradbeni frižider Electrolux LNT3LE14S
Na stanju
1,316.58KM Sa PDV-om
SKU:
124851
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Ugradbeni |
| Broj stranica za ispis | Bijela |
| Komplet | Ugradbeni |
| Brzina čitanja | E |
| Dimenzije | 131 cm do 160 cm |
| Garancija | 57 l |
Sušilica Electrolux EW7D384UE
Na stanju
1,878.73KM Sa PDV-om
SKU:
124842
| Brend | Electrolux |
|---|---|
| Boja | Samostojeća |
| Broj stranica za ispis | 8 kg |
| Komplet | Samostojeća |
| Brzina čitanja | A+ |
| Dimenzije | Da |
| Garancija | ime cupboard dry 1000: 179Load synthetics cupboard dry: 4Time cotton iron dry 1000: 136Time synthetics cupboard dry 1200 |