Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Acer Nitro V 16 AI R7/16/1TB/16” 2K, R7-260 3.8/5.1GHz16GB DDR5, 1TB SSD, RTX 5070 8GB, Linux
Na stanju
4,280.77KM Sa PDV-om
SKU:
NH.U1FEX.008
Laptop ASUS Expertbook B9 B9403CVAR-WB75E1 14″WQXGA+90Hz IC7-150U 10C/12T 32GB DDR5 s2TB BACKLIT 3Y
Na stanju
4,487.97KM Sa PDV-om
SKU:
125233
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core 7 |
| Komplet | OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, 400nits, Wide view, Glossy display. |
| Brzina čitanja | Processor 150U 1.8 GHz (12MB Cache, up to 5.4 GHz, 10 Cores/12 Threads ) |
| Dimenzije | FreeDOS |
| Garancija | 32 GB |
Acer Nitro V17 ANV17-61-R6YY17,3″/Ryzen AI 9 365/32GB/1TBRTX 5070
Na stanju
4,566.25KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QZHEX.001
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, FPR, W11Hom
Na stanju
4,639.05KM Sa PDV-om
SKU:
B49DPEA
HP OmniBook Ultra Flip 14-fh0014″ OLED, U9-288V 3.3/5.1GHz32GB DDR5, 2TB SSD, Backlit, W11Home
Na stanju
5,074.41KM Sa PDV-om
SKU:
BS9Z6EA
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-PZ109X 14″3K OLED TOUCH U9-285H 16C/16T 32G s1TB W11p BACKLIT BLU 2Y
Na stanju
5,215.94KM Sa PDV-om
SKU:
127256
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 9 |
| Komplet | Touch screen, 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 120Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, Glossy display. |
| Brzina čitanja | 285H 2.9 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 16 cores, 16 Threads) Intel® AI Boost NPU up to 13TOPS” |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | LPDDR5X on board |
Laptop HP ZBook 8 G1i 14 U7/32G/V4/1T/W11p (B25DNAV)
Na stanju
5,235.35KM Sa PDV-om
SKU:
127149
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), UWVA, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | 14″ diagonal, WUXGA (1920 x 1200), UWVA, anti-glare, 300 nits, low power, 62.5% sRGB |
| Brzina čitanja | 265H (up to 2.5 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 4.5 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 5.3 GHz P-core Max Turbo frequency, 24 MB L3cache, 6 P-cores, 2 LP E-cores and 8 E-cores, 16 threads) w |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | (1x32GB) DDR5 5600, 2 SODIMM |
Acer Predator Helios PHN1616″/Ultra 9 275HX/16GB/1TB5070/8GB
Na stanju
5,279.95KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QX5EX.00E
Laptop ASUS ROG Strix G16 G615JMR-RV063 16″FHD+ 165Hz i7-14650HX 16C/24T 32GB DDR5 s1TB RTX 5060 8GB
Na stanju
5,458.60KM Sa PDV-om
SKU:
126616
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Broj stranica za ispis | Intel Core i7 |
| Komplet | FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA), 165Hz, 3ms, Anti-glare display, G-Sync |
| Brzina čitanja | 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) |
| Dimenzije | 32 GB |
| Garancija | 1 TB |
Laptop ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X 16″3K OLED TOUCH 120Hz R9Ai-465 10C/20T 32GB DDR s2TB W11p
Na stanju
5,701.26KM Sa PDV-om
SKU:
127252
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 40,64 cm (16,0″) |
| Broj stranica za ispis | OLED WQXGA+(WQ+) 2880*1800 16:10 Bend+500nits(HDR 1100nits) Glare DCI-P3:100% |
| Komplet | 40,64 cm (16,0″) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 9 |
| Dimenzije | 465 Processor 2.0GHz (34MB Cache, up to 5.0GHz, 10 cores, 20 Threads) AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS” |
| Garancija | 32 GB |
Acer Predator PHN18-72-70Q818″240Hz; Ultra7;32GB;1TBRTX 5070/8GB
Na stanju
5,793.82KM Sa PDV-om
SKU:
NH.QVHEX.00F