Sortiraj po
Filtriraj po cijeni
IZDVOJENO:
AENO
ANKER
APC
Apple
Arctic
Asrock
ASUS
Bosch
Brother
CANON
CANYON
D-Link
DELL
Delonghi
DJI
Electrolux
EPSON
Genius
Gigabyte
HAMA
HP
INTER-TECH
Kingston
LC Power
Lenovo
Logitech
Manhattan
MERCUSYS
NOVUS-DAHLE
PanzerGlass
Philips
Port designs
Reolink
Rowenta
Samsung
Sony
TCL
Tefal
Tesla
Thermaltake
TP-Link
Trust
Ubiquiti
XEROX
Xiaomi
Laptopi
Gigabyte NB Gaming A16 AMD Ryzen 7 260, 5050 8GB, 16 FHD+ 165Hz, 16GB DDR5, 512GB
Na stanju
3,083.18KM Sa PDV-om
SKU:
GAM A16 3THK3EE893SD
HP ELITEBOOK 8 14 G1I U7/24/5114″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz24GB DDR5, 512GB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
AD4U3ET
HP EB8G1i16 U7 255U 16 16GB/5116″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz16GB DDR5, 512GB, Backlit KB, W11Pro
Na stanju
3,138.85KM Sa PDV-om
SKU:
AD2Y9ET
Gigabyte NB Gaming A16 AMD Ryzen 7 260, 5060 8GB, 16 FHD+ 165Hz, 16GB DDR5, 512GB
Na stanju
3,197.38KM Sa PDV-om
SKU:
GAM A16 3VHK3EE893SD
Laptop ASUS Zenbook 14 UX3405CA-QL596 14″FHD+ OLED TOUCH U7-255H 16C/16T 16G s1TB BACKLIT ALU BLU 2Y
Na stanju
3,238.27KM Sa PDV-om
SKU:
126449
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Touch screen, WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10 aspect ratio, 60Hz refresh rate, 500nits HDR peak brightness, 0.2ms response time |
| Brzina čitanja | 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Dimenzije | Bez OS-a |
| Garancija | LPDDR5X on board, dual-channel memory. |
HP EB8G1i14 U7 255U 14 32GB/1T14″ FHD, U7 255U 1.7/5.2GHz32GB DDR5, 1TB, W11Pro, Backlit KB
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om
SKU:
AD4H4ET
HP EB8G1i14 U7 258V 14 32GB/1T14″ FHD, U7-258V 2.2/4.8GHz32GB DDR5, 1TB, Backlit, WiFi7, Win11Pro
Na stanju
3,281.59KM Sa PDV-om
SKU:
A37MGET
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U7/16G/1T/W11p (AD4H7ET)
Na stanju
3,366.88KM Sa PDV-om
SKU:
127062
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | -255U (12 jezgri, 12 MB cache, do 5.20 GHz) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 16 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 16 GB), 2 SODIMM |
ASUS Vivobook 14 Flip 14″ OLED 60Hz, Intel Core 7 32GB DDR5, 1TB
Na stanju
3,390.08KM Sa PDV-om
SKU:
90NB14Y1-M00HR0
Gigabyte NB Gaming A16 i7-13620H, 5060 16″FHD 165Hz, 16GB, 1TB
Na stanju
3,482.86KM Sa PDV-om
SKU:
GAM A16 CVHI3EE894SD
Laptop ASUS Zenbook 14 UM3406KA-PP059W 14″3K OLED 120Hz RAI7-350 8C/16T 16G DDR5 s1TB BACKLIT BLK-AL
Na stanju
3,517.33KM Sa PDV-om
SKU:
125944
| Brend | ASUS |
|---|---|
| Boja | 35,5 cm (14,0”) |
| Broj stranica za ispis | 3K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms, 120Hz refresh rate, 600nits HDR peak brightness, Glossy display |
| Komplet | 35,5 cm (14,0”) |
| Brzina čitanja | AMD Ryzen AI 7 |
| Dimenzije | 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads); AMD XDNA NPU up to 50TOPS |
| Garancija | 16 GB |
Laptop HP Elitebook 8 G1i 16 U7/32G/1T/W11Pro (AD3T0ET)
Na stanju
3,554.95KM Sa PDV-om
SKU:
127082
| Brend | HP |
|---|---|
| Boja | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Broj stranica za ispis | Intel Core Ultra 7 |
| Komplet | Dijagonala 40,6 cm (16 inča), WUXGA (1920 x 1200), IPS, zaštita od odsjaja, 300 nitova, 62,5% sRGB |
| Brzina čitanja | 255H (do 5,1 GHz s tehnologijom Intel® Turbo Boost, 24 MB L3 predmemorije, 16 jezgri, 16 niti) |
| Dimenzije | Windows 11 Pro |
| Garancija | 32 GB DDR5-5600 MT/s (1 x 32 GB), 2 SODIMM |